BNI atver durvis pie šķietami visnepieejamākajiem kontaktiem

500 000 €

Es esmu uzņēmuma Inducont dibinātājs un vadītājs, kopā ar uzņēmuma draudzīgo un kompetento kolektīvu strādājam industriālajā vidē, piedāvājot inovatīvus inženiertehniskus risinājumus un tehnoloģijas ar industriju saistītajām nozarēm.

Es uzzināju par BNI no darbinieka, kurš pievienojās Inducont kolektīvam 2016.gada rudenī. Ierados kā viesis vienu reizi, uzreiz nepievienojos, bet sapratu – tur kaut kas noteikti ir! Bet, lai saprastu, kas tieši, ierados kā viesis vēl vienu reizi! Otrajā reizē sapratu to, ka BNI filozofija noteikti ir lieliska iespēja biznesa izaugsmei, un pozitīvais lēmums par pievienošanos tika pieņemts! Šobrīd jau ir pagājuši 2 gadi, kopš gandrīz katru otrdienu ceļos 5:00, lai jau pirms 7:00 būtu klātesošs BNI tīklošanas brokastīs. Vai tas bija viegli? Nē, tomēr arī šeit nostiprināju savu pārliecību, ka atrodoties komforta zonā, panākumus nesasniegsi. Ir noteikti jāiziet ārpus tās, un tas nav viegli. Tomēr tieši tur ikvienu gaida jaunas iespējas un panākumi, abi sadevušies rokās un tā nedaudz viltīgi smaidīdami...

Ja jautāsiet, ko es esmu ieguvis šo 2 gadu laikā no BNI? Atbilde būs – profesionālo izaugsmi un lielisku pieredzi, kuru neiegūt nekur citur. Jo kur gan vēl par jums rūpēsies, mācīs jums biznesa lietas, kuras ikdienā nekur nemāca: kā pareizi un efektīvi tīklot, kā sagatavot lielisku 30sek pašprezentāciju, kā atrast lieliskus kontaktus caur specifiskajiem prasījumiem un milzum daudz citas labas lietas. Nerunājot nemaz par lielisko pieredzi, kuru varam iegūt savstarpējo tikšanos laikā, mācoties viens no otra pieredzes un, jā  - arī no kļūdām. BNI iespaidā esam tikuši arī pie mūsu uzņēmumu raksturojošā saukļa: “Inducont - Tavs industriālais terapeits!”

Ja iepriekš biznesa ikdienā ieteikumu mārketings tika izmantots samērā pasīvi, tad šobrīd tas ir kļuvis par aktīvi izmantotu instrumentu ikdienā, ar kuru tiek atvērtas durvis pie agrāk šķietami visnepieejamākajiem biznesa kontaktiem!

Noteikti gribu atzīmēt to, ka BNI ikdienā praktizētās septiņas pamatvērtības, no kurām Nr.1 ir “Dots devējam atdodas”, padara uzņēmējdarbību daudz patīkamāku un efektīvāku, jo šī ētiski tīrā vide pieprasa uzņēmējiem rūpēties par savu reputāciju!

Mans novērojums ir, ka BNI gūtā pieredze ir strādājusi pie manām smadzenēm kā kultivators, uzārdot sakaltušās, iepriekš neefektīvi izmantotās zonas. Sāku saredzēt jaunas biznesa iespējas, kuras iepriekš vienkārši nespēju saskatīt, kā rezultātā, kopā ar uzticamiem partneriem, tika radīts jauns projektu uzņēmums! Šobrīd esmu caur ieteikumiem guvis biznesu jau 80 000 EUR apmērā, bet es esmu pārliecināts par to, ka lielākie panākumi ir tikai priekšā, jo iestrādnes ir patiešām vērtīgas! 

Lai sasniegtu panākumus, noteikti ir jārēķinās ar to, ka tas nebūs sprints, bet gan pamatīgs maratons! Taču tieši tas, manuprāt, uzvaras garšu dara vēl jo vairāk patīkamu!