BNI ir mana stratēģija kvalitatīvai biznesa izaugsmei

1 000 000 €

Ienākot BNI es ieguvu drosmi domāt un rīkoties ārpus ierastajām robežām gan savu spēju ietvaros, gan paplašinot sadarbības partneru loku ārpus Latvijas robežām. Interesanti, ka viens no jaudīgākajiem ieteikumiem ir nācis no Lietuvas zvanu centra, kuru līdz tam būtu uztvērusi tikai kā iespējamu konkurentu, nevis jaudīgu ieteikumu partneri lieliem projektiem. 

BNI ir ļoti strukturēta organizācija, kuras rezultāti balstīti un ļoti rūpīgi pārdomātiem un detalizēti izstrādātiem procesiem. Iesākumā daži man šķieta nesaprotami, pat lieki, taču vēlāk, kļūstot par daļu no grupas vadības komandas, man radās iespēja izzināt visu procesu patieso dziļo jēgu, kas ļauj ar mazākiem vai lielākiem soļiem var sasniegt nopietnus un vērā ņemamus rezultātus. 

Papildu pienākumu uzņemšanās arī zināmā mērā parāda cilvēku no citas puses, sniedzot iespēju uzlabot vadītāja iemaņas, kas jaudīgu uzņēmēju pulciņā ir diezgan liels izaicinājums. Mans ieguvums no darbošanās vadības komandā ir lielāka redzamība, spēja pierādīt sevi kā uzticamu sadarbības partneri un atbalstīt citus biedrus, ļaujot vieniem sasniegt vēl labākus rezultātus biznesā.