Es vairs neesmu viena - man ir BNI spēks un attīstības jauda!

26 000 €

Vispirms sākšu ar to, kā mans ceļš aizveda līdz BNI. Reiz kādu dienu pēc Krav Maga (tuvcīņas sporta veida) nodarbības man klāt pienāca viens no treniņu biedriem un pajautāja, vai nevēlos pievienoties BNI rītam, jo viņam šķita, ka tāds cilvēks kā es būs interesants organizācijas biedriem. Pirmajā brīdī uz šo piedāvājumu reaģēju visai skeptiski, taču piekritu pamēģināt un doties uz tikšanos kā viesis. Šausminājos, ka būs jāceļas agri no rīta, tomēr mani uzrunāja doma, ka varu sevi un savu uzņēmumu prezentēt vairākiem jaudīgiem cilvēkiem, kuriem es varētu būt noderīga. Lai arī pirmā pieredze BNI rītā man patika un neko sliktu par to nevarēju teikt, tomēr sākotnēji sevi šajā organizācijā nesaskatīju, kā arī īsti neizpratu, ko es no tās sev varētu iegūt. Taču drīz vien, burtiski pēc pāris mēnešiem, mana studente uzaicināja mani uz citas BNI grupas rītu. Viņa tik pārliecinoši man stāstīja, cik tas būs lieliski, ka piekritu tikai tādēļ, lai viņu iepriecinātu. Šis rīts bija citāds – tas notika klātienē. Tās sarunas, idejas, domas un pasākuma kopējā atmosfēra, ietīta rīta kafijas aromāta mākonī, mani apbūra. Tieši tad es sapratu, ka gribu šeit būt, man patīk šie cilvēki un viņu kopīgais mērķis attīstīties un kļūt labākiem.

Jāteic, ka līdz šim posmam mani aizveda visai krāšņiem piedzīvojumiem pilna pieredze. Esmu specializējusies ļoti šaurā neiropsiholoģijas virzienā, kam dots nosaukums grafoloģija. Ar tās palīdzību pēc nervu impulsu atspulga rokrakstā ir iespējams noteikt cilvēka psiholoģisko portretu ar 90 - 95% precizitāti.  Papildus man ir zināšanas gan komunikācijas meistarībā, gan mīmikas un žestu izpratnē, kā arī medicīnā, psihoterapijā, biznesa psiholoģijā un kriminālpsiholoģijā. Kopā piecas augstākās izglītības, no kurām trīs iegūtas Kembridžas Universitātē, viena Cīrihes Universitātē un viena Latvijā. Kā noprotat, apvienoju sevī zināšanu bagāžu ar vērtīgu augsta ranga eksperta darba pieredzi.

Kopā 17 aizraujoši manas dzīves gadi tika aizvadīti darbā Anglijā pētnieciskās psihiatrijas klīnikā, kas sadarbojās ar dažādām institūcijām, lai atrisinātu problēmas, ko izraisa cilvēka uzvedība. Pēc šiem gadiem jutu, ka ir pienācis laiks ko mainīt. Bet kādā virzienā? Doma nelika man mieru, un apziņā bija iespiedusies vīzija par jaudīgu iestādi, kas būtu teicams palīgs ikvienam uzņēmumam. Attīstīt Latvijā ko tik unikālu nav viegli, jo viss jaunais rada piesardzību, neizpratni un pat noraidošu attieksmi. Tādēļ pamatā mana uzņēmuma darbība ir vērsta ārpus Latvijas robežām. Tomēr tieši dalība BNI man palīdz īstenot savu sapni, attīstot Latvijā ko tik jaunu un savdabīgi neparastu kā zinātnisko grafoloģiju. Kontakti, idejas, iespējas - tas viss kļūst viegli sasniedzams. Atliek tikai likt to lietā. Par to arī vēsta mans panākumu stāsts BNI: lai mans pakalpojums būtu lietderīgs ikvienai nozarei, man jābūt vidē, kur varu sastapt šos cilvēkus, kuri to izmantos un kuriem tas tiešām ir nepieciešams. Mans bizness ir viena no panākumu atslēgām citu biznesos, jo manas prasmes sniedz enerģijas impulsu, mieru un drošību par cilvēku resursu, ar kuru nākas strādāt. Vai var būt vēl labāka vieta, kur atrast mums nepieciešamās atslēgas, kā BNI? Te ir viss vajadzīgais un tīra reputācija. Tā ir vērtība! Mani panākumi sākas ar cilvēku izdošanos, tātad - kontaktiem!

Atskatoties uz piedzīvoto, varu secināt, ka dalības laikā BNI noteikti esmu kļuvusi daudz pārliecinātāka biznesa vidē un apzinājusies, ka šī ir mana pasaule, kurā būt, attīstīties un palīdzēt arī citiem. Tāpat noteikti ir mainījusies mana domāšana un izpratne par biznesu. Es tomēr visus iepriekšējos gadus esmu bijusi eksperte, zinātniece, laboratorijas cilvēks, bet te pēkšņi jāņem rokās biznesa groži un jāvada savas idejas uz realizāciju un attīstību. Kāds teiks: “Būt uzņēmējam ir viegli!” Nē, tas ir sasodīti grūti! Tu vari būt beidzis neskaitāmas izcilas pasaules skolas, tomēr tas tāpat nepadarīs tevi par veiksmīgu uzņēmēju. Taču par tādu var kļūt jebkurš, ja līdzās ir spēcīga komanda, draugi un atbalsts. Un tieši to es ieguvu BNI!

Ja pirms tam šaubījos par to, kur savas zināšanas labāk izmantot, tad šobrīd mērķis man ir pilnīgi skaidrs. Mans biznesa stāsts ir tikai sācies, bet tas jau ir baudāmu piedzīvojumu un sulīgu notikumu pilns. Mazliet pačukstēšu priekšā - tieši pateicoties BNI tapa mana trešā grāmata, jo biedri pamudināja mani rakstīt par saviem piedzīvojumiem. Grāmatu izpirka viesuļvētras ātrumā, un nu jau gaidām tās nākamo metienu. Taču tas vēl nav viss. Šobrīd izstrādājam jaunu pakalpojumu, kas arī ir tapis pēc BNI biedru ieteikuma. Bet par to pastāstīšu kādā citā reizē, jo tam šobrīd kā tādam trauslam augam vien pirmie asniņi spraucas ārā no zemes. Un tieši fakts, ka esmu BNI biedrs, man palīdzēja piedalīties aizraujošā projektā Dānijā. Vai tas nav lieliski, ja līdzās ir tāds atbalsts? Es vairs neesmu viena - man ir BNI spēks un attīstības jauda. Ja man vajag jaunus kontaktus, es tos saņemu. Man nepieciešams atbalsts un padoms, lūdzu, arī to es iegūstu. Tas ir tieši tik vienkārši!