Grib viņi vai nē - es būšu biedrs, lai tur vai kas!

75 000 €

BNI Vivaldi pievienojos 2019. gada rudenī, uzzinot par to caur paziņām, kas īsi pirms tam arī bija viesos, un iedomājās man par to pastāstīt. Jāsaka, ka BNI manī izraisīja interesi un nosacītu intuīciju, kuras dēļ caur paziņām ievācu informāciju, lai tikai atskārstu to, ka tā ir nopietna organizācija, kur tiešām lielu nozīmi spēlē paša iniciatīva, apņemšanās un līdzdarbošanās. Jau tad biju nolēmusi, ka vēlos pati redzēt un paviesoties, bet, jau uz pirmo tikšanos ierados ar domu: “Grib viņi vai nē – es būšu biedrs, lai tur vai kas!
 

Ja runājam par sasniegto, tad, tā kā manā biznesā vidējā viena darījuma summa ir salīdzinoši maza, līdz 50eur, tad saņemtais bizness ir pietiekami iespaidīgs. Kopsaucējā jau pirmajā dalības gadā biju ieguvusi 20 000 eur biznesā, veikusi 157, 1:2:1 tikšanās, sniegusi 140 ieteikumus, un uzaicinājusi 10 viesus, potenciālos BNI biedrus, kā arī kļuvu par izaugsmes viceprezidenti! Darījumi no BNI manam salonam ienes nu jau vairāk kā 50% apgrozījuma, tādēļ katrs BNI biedru ieteikums ir ļoti svarīgs un esmu par tiem ārkārtīgi pateicīga.

 

BNI instrumenti  lietderības ziņā, kopumā ir bijuši ļoti vērtīgi, gan manā personīgajā izaugsmē, gan mana biznesa attīstībā un darbībā. Gada laikā esmu apmeklējusi lielāko daļu macību, daļu no tām, pat vairākas reizes – jo katru reizi var sadzzirdēt ko jaunu un noderīgu, tāpat aktīvi darbojos vairākās spēka grupās, regulāri dodos uz 1:2:1 ar dažādu BNI grupu biedriem, kā arī viesojos citu grupu rītos.

 

Domāju, ka no malas nepateiksi, bet - esmu ārkārtīgi kautrīga, un varbūt savā ziņā naiva un nepieredzējusi, jo, kā gan savādāk, esmu tikai trešajā gadu desmitā! Tomēr, vēlos uzsvērte, ka BNI darbības laikā esmu ārkārtīgi attīstījusies gan personīgā, gan profesionālā līmenī. Iepazīšanās un nemitīga atrašanās starp dažādu nozaru speciālistiem, kas ir līdzīgi domājoši, mērķtiecīgi un uz sadarbošanos vērsti palīdz manam profesionālajam asisnspiedienam turēties vienmēr augstā līmenī. Tāpat cenšos nemitīgi atrasties ārpus komforta zonas, lai nepārtraukti mācītos ko jaunu un noderīgu.

 

BNI Vivaldi es varētu raksturot kā vienu lielu ģimeni, kur bērni ir izauguši un devušies savā dzīvē. Katrs esam unikāls gan biznesā, gan kā personība, bet, kad kādam nepieciešams citu atbalsts, tad zinu, ka ikviens no mums būs gatavs sniegt palīdzīgu roku! Jāsaka, ka regulāri tiekamies un pa reizei arī kārtīgi noballējamies, nemaz nemanot, kā paskrien laiks, un ar to es vēlos teikt, ka man ir un būs neizsakāmi liels prieks būt daļai no Vivaldi ģimenes šodien, rīt un arī turpmākos gadus!