Mana sapņu komanda!

380 000 €

Jau labu laiku pirms pievienojos BNI ģimenei, biju domubiedru “klubiņa” meklējumos. Jeb, citiem vārdiem, lūkojos pēc vides, kurā varētu attīstīties. Vēlējos satikt cilvēkus, kuriem tāpat kā man “glāze ir pa pusei pilna, nevis pa pusei tukša”, un kuri meklēs jaunas iespējas, uzcītīgi strādās un nečīkstēs par to, ka “Pēteris, Jānis vai Kristaps” viņiem, kā ar zelta karoti, nav pasniedzis priekšā ideālos apstākļus veiksmīgai dzīvei un biznesam. Ir jāsaprot, ka katrs pats esam savas laimes kalējs, un saņemsim tik daudz, cik paši esam gatavi ieguldīt.  

Mana pārstāvētā joma ir dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu Austrijas apdrošināšanas uzņēmumā “GRAWE”, ar kuru kā “Eurolife Latvia” konsultante strādāju jau vairāk kā 10 gadus. BNI man dod iespēju stāstīt par uzkrājošās apdrošināšanas būtību, jēgu un, pakāpeniski izglītojot, sasniegt daudz plašāku auditoriju.

Visvairāk esmu pateicīga par to, ka manas Zapp grupas biedri, kuri jau pārliecinājušies par  uzkrājošās apdrošināšanas priekšrocībām un “GRAWE” uzticamību, sniedz man ieteikumus. Statistika parāda, ka 44% no saņemtajiem ieteikumiem man rezultējušies noslēgtos darījumos. Tajā pašā laikā būšana BNI neļauj “snaust uz lauriem” un uztur možu garu. Priecājos, ka BNI apmācību sistēmā ir daudz vērtīgu resursu. Publiskā runa un prezentēšanas prasmes ir mani lielākie izaicinājumi, un šajā kontekstā arī ieguvumi, jo daudz esmu paņēmusi no piedāvātajām mācību iespējām.

Līdzīgi kā vairākiem citiem biedriem, mana pieredze liecina, ka panākumi BNI meklējami tieši dalībā ilgtermiņā. Neizsakāmi svarīga ir savstarpejā uzticēšanās, un to iegūt var tikai palēnām - iepazīstoties, sadarbojoties, vērojot attieksmi un progresu, kā arī saņemot atgriezenisko saiti un atsauksmes. Savu lomu spēlē arī pārdošanas cikla garums, un vairāki darījumi, ko esmu guvusi BNI, realizējušies ilgākā laika periodā pēc paša ieteikuma saņemšanas. Priecājos arī par to, ka ieteikumus joprojām sniedz arī vairāki nu jau bijušie Zapp biedri.

Tomēr visaugstāk novērtēju to, ka mēs Zapp esam atbalsts viens otram. Ja ir vajadzīgs padoms, risinājums vai atklāts skats no malas, biedri vienmēr palīdzēs. Zapp grupa nav tikai “pārdošanas komanda”, tā ir mana “sapņu komanda” – vienmēr pozitīvi, radoši un savstarpēji atbalstoši!