Rinda, kurā gadu jāstāv pat Drukas Karalienei

150 000 €

Kad pārņēmu DigiFix vadības grožus, uzņēmums bija neapskaužamā situācijā – lieli nodokļu parādi, vāja pārdošana un nesakārtoti iekšējie procesi. Tomēr man bija sava vīzija un mērķis izveidot spēcīgu uzņēmumu, palīdzot tam atdzimt kā fēniksam no pelniem. Tas izdevās, jo azarts un neatlaidība ir divas manas mīļākās īpašības, kas kopā veidojušas ieradums izdarīt lietas līdz galam. Vēlējos radīt digitālās drukas uzņēmumu, kas darbojas Latvijas tirgū, ar viena miljona eiro gada apgrozījumu un ir nr. 1 izvēle moderniem, steidzīgiem, radošiem, azartiskiem un kvalitāti mīlošiem cilvēkiem un uzņēmumiem. Paralēli tam mans lielais mērķis ir ievest jaunus un augstākus standartus vietējā digitālās drukas nozarē.

Kā es nokļuvu BNI? Tas, kurš zina, kāpēc dzīvo, zinās atbildi gandrīz uz visiem - kā dzīvot. Es nojautu, ka BNI ir tā organizācija, kurā darbojoties un palīdzot citiem, es spēšu realizēt savu vēlmi. Mana nojauta ir materializējusies, jo palīdzot citiem un daloties ar saviem kontaktiem, esmu par 100 000 eiro pietuvinājusi DigiFix nospraustajam mērķim.

Darbošanās BNI, manuprāt, ir kā ceļošana - visu laiku jauni, dažādi un patīkami iespaidi. Ne velti tieši pateicoties ceļojumam uz Etiopiju es uzzināju, kas ir BNI, jo tur iepazītais Māris Bērziņš mani uzaicināja pievienoties organizācijai. Gandrīz veselu gadu gaidīju rindā uz iespēju būt par biedru. Pēc divām neizturētām balsošanām, kurās tiku noraidīta konkurences dēļ (izcils komplients man!), pēkšņi un negaidīti nonācu iekārojamākajā grupā - BNI Vivaldi, kurā bija svaigi atbrīvojies krēsls manai nozarei.

Tā nav nejaušība, jo, manuprāt, dzīvē ir tikai jaušības. Es tiku uzņemta lielākajā BNI grupā Baltijā, kas no vienas puses paver plašas iespējas, bet ir arī savi izaicinājumi. Kā būt redzamam grupā ar tik lielu biedru skaitu? Kā nepazust masā? Jo bez redzamības jau nekas nenotiek. Tāpēc nolēmu neatstāt šo likteņa varā, bet rīkoties pati un pieteicos viesu sagaidītāja amatam grupā. Līdz ar manu stāšanos amatā viesi (un, protams, arī biedri) turpmāk savus pirmos soļus BNI Vivaldi rītā mēroja kā īstām zvaigznēm pieklājas – pa sarkano paklāju, jo biju tā savā galvā izdomājusi. Karaliski, vai ne? Tieši šajā amatā, t.sk. pateicoties arī papīra zelta kronim, ko lietoju, lai viesi justos patiesi pārsteigti par uzņemšanu, tiku arī pie savas iesaukas grupā – Drukas Karaliene. Pilnībā piekrītu Napoleona Hila teiktajam: "Ja Tu nevari izdarīt iespaidīgas lietas uzreiz, tad dari mazas, bet iespaidīgā veidā". Tā esmu ceļā no DigiFix produktu modes skates līdz miljonu drukai, un no viesu sagaidītājas par pašai savas BNI Armitstead grupas direktori.

Darbojoties kā biedrs, esmu vairākas reizes pati sevi izaicinājusi ar mērķi izdarīt to, ko no manis negaida, piemēram, palīdzēt tam, kam nevar palīdzēt citi, vai paskatīties uz lietām un notikumiem tā, kā tas līdz šim nav izdevies. Vienuvārdu sakot, radīt aiz sevis kaut ko paliekošu - darbojošus procesus, cilvēkus, sistēmas un notikumus. Es uzlieku sev augstas latiņas, un man ir svarīgi tās sasniegt. Visvairāk priecē, ja visiem apkārt sanāk. Tad esmu patiesi gandarīta, piepildīta un varu likt galvā savu kroni ar vārdiem: “Mums izdodas!”

Vanaga acs, kas regulāri pamana mazās uzlabojamās lietas, kā arī vēlme tās savest kārtībā, ir viens no maniem veiksmes faktoriem. Pieķerties klāt vienreiz un pamatīgi, lai ir atrisināts un dzīve kļūst vieglāka, vienkāršāka, baudāmāka. Man nepatīk kopēt, taču zināt un izprast labākās prakses gan. Tad varu iet un radīt to, ko pēc tam vēlas kopēt citi. Galvenais, draugi, dariet tikpat prasmīgi vai vēl labāk!

Mana lielākā motivācija ir cilvēki un viņu lielās un mazās uzvaras, jaunas idejas un realizēti projekti. Tas ir iedvesmojoši un rada priekpilnu enerģiju, kas uzlādē mani un ar kuru es dalos tālāk.

Mans novēlējums visiem BNI Latvija biedriem: "Lai, kur mēs būtu, esam tur viss!"