Sākumā Tevi vērtē un vēro, kā sevi parādīsi. Bet, kad šaubas tiek izvējotas, ieteikumi nāk viens pēc otra!

1 165 000 €

Mani sauc Vilmārs Millers, un esmu zīmola e-mobile.lv īpašnieks. Ar BNI iepazīstināja viens mans sens, labs klients, uzaicinot viesos uz brokastīm. Biju pārsteigts par formātu: „Es Tev palīdzu, par to neko negaidot pretī naudas izteiksmē, bet, ja Tev sanāk - iesaki mani kādam no savējiem!”

Jau pirmajā reizē jutu, ka tas ir kas interesants. Pēc nedēļas ierados atkārtoti un nu jau otro gadu esmu šīs grupas dalībnieks.

Kā uzņēmējs saskatu lielisku iespēju BNI sistēmā vairot uzņēmuma atpazīstamību, izglītojot citus par sava pakalpojuma niansēm un priekšrocībām. Kā nekā, mums ir divi foršākie piedāvājumi, kas saistīti ar automobiļa maiņu. Cilvēki nereti ir bezgala laimīgi, atdodot veco un iegūstot jauno auto. Emocijas nevar izmērīt ciparos - kāds būs laimīgs par auto, kas maksā 5000 EUR, citam sajūsma sākas tikai no 50000 EUR atzīmes, bet kādam vēl daudz augstāk. 

Spilgtākie piemēri no BNI ieteikumiem: ir klients, kam gaidāms jau ceturtais darījums tikai gada laikā. Sākumā vērsās pie manis ar lūgumu atrast pircēju tēva īpašajam Ford Focus ST sporta modelim. Bet, tā kā vieta nemīl tukšumu, ģimenei atvedām divus skaistus Audi markas auto - S3 un tikai dažus mēnešus vecu Q5.

Visu darba dzīvi darbojoties aktīvajā pārdošanā, manā telefonā savākušies vairāk kā 9000 kontaktu. Tāpēc ir liels prieks, kad varu palīdzēt kādam no biedriem ar trāpīgu ieteikumu pareizajā laikā. BNI ir interesants arī ar to, ka viss tiek uzskaitīts, sniedzot iespēju pēc tam analizēt un izvērtēt, gan savu ieguvumu, gan arī sniegumu. Mana statistika šobrīd rāda, ka 106 individuālās tikšanās rezultējušās ar 166 ieteikumiem, kas, savukārt, radījuši papildu ieņēmumus maniem BNI grupas biedriem vairāk kā 115000 EUR vērtībā. Tikmēr pats esmu saņēmis 62 ieteikumus, kuru kopējais apgrozījums mērāms jau tuvu 400000 EUR. Man patīk un es iesaku šo kluba formātu!  

BNI Artmane grupas ceturtdienas brokastu rītus gaidu un apmeklēju ar prieku, jo tie ir trīs duči mana pakalpojuma pārdevēji, ar kuriem var ne tikai parunāt par biznesu, bet arī veidot ciešas draudzības saites un laiku pa laikam kopā jautri atpūsties!

Kā tiek minēts teju visās pārdošanas mācībās un kā patiesi notiek arī dzīvē – sākumā Tevi vēro, uzmanīgi jautā un seko līdzi tam, kā sevi parādīsi dažādās dzīves situācijās. Bet, kad šaubas tiek izvējotas un to vietā stājas uzticība, ieteikumi nāk viens pēc otra!

Vai nav forši?