Tā nav tikai pasaka, BNI tas ir pa īstam!

100 000 €

Par BNI organizāciju uzzināju pavisam nejauši. Dzirdēju arī to, ka grupu tikšanās notiek agri no rīta, un tā kā rīti ir mans mīļākais dienas laiks, nolēmu aiziet ciemos. Man tik ļoti patika, ka uzreiz pēc rīta oficiālās daļas aizpildīju visu nepieciešamo, lai kļūtu par daļu no BNI. Tikai iestājoties sapratu patieso BNI vērtību. Grupas biedri meklē iespēju palīdzēt un piesaistīt jaunus klientus. Tiek sniegta iespēja iegūt lieliskus jaunus kontaktus un izveidot fantastiskas sadarbības. Turklāt, esot biznesa vidē un tiekoties regulāri, tiek apspriestas visas jaunākās aktualitātes un ir iespēja uzzināt par projektiem, kuros varam kā uzņēmums piedalīties. Visdrīzāk, ja neapmeklētu BNI rītus, es par šādām iespējām nemaz nebūtu uzzinājusi.

Šajā laikā esmu atradusi lieliskus sadarbības partnerus, par kuru uzticamību esmu pārliecinājusies daudzos projektos un kurus ar prieku iesaku arī saviem klientiem, jo zinu, ka viņi ar atbildību attieksies pret ieteikumu un izdarīs labāko, ko spēj. Savukārt mani sadarbības partneri saviem klientiem iesaka mani.

Kopīgiem spēkiem ar BNI Zapp grupas biedriem esam izstrādājuši ideālu mārketinga kampaņu, jo apvienojāmies, lai kopīgi spētu sasniegt izcilus rezultātus. Atradu izcilus partnerus, uz kuriem varu paļauties un kuri manam pakalpojumam piešķir pilnīgumu. Apvienojāmies ar Jāni Karānu no ‘’Bregards’’, kurš spēj izveidot izcilas e-pasta kampaņas, un Juri Habermani no ‘’Firmas.lv’’, kurš vienmēr prot atrast piemērotāko mērķauditoriju zvanu veikšanai, un šobrīd esam kļuvuši par izcilu trīsvienību, kas klientam ļauj piedāvāt lieliskus rezultātus!

Papildu visam minētajam un apgrozījumam savam uzņēmumam, esmu ieguvusi vēl daudz citu vērtīgu lietu. Jaunus draugus, jaunus hobijus un patiesi uzticamus cilvēkus sev blakus.