Veids kā BNI var uzzināt, vai cilvēkam vari uzticēties, ir uzticēties

198 000 €

Es esmu ļoti gandarīta, un saku lielu paldies savam kolēģim Armīnam Urbergam, kurš jau kādu laiku bija darbojies BNI Morbergs! Tieši viņš ieteica iestāties jaunajā Armistead grupā. Pievienojos 2020.gada augusta beigās, jo mani uzrunāja pozitīvā gaisotne, smaidīgie un darbīgie cilvēki.

 

Domāju, ka jebkuram uzņēmējam ir jāpieder kādam lielākam kolektīvam. Tas paplašina ne tikai redzesloku un apziņu, bet palīdz justies lielākiem, jo darbojoties biznesā reizēm ir brīži, kad vajag kolēģu padomus un sarunas. Šeit patiesi var sajust, ka apkārt ir cilvēki, kuriem patīk panākumu garša, tie prot saskatīt iespējas biznesā, sadzird citu biedru vajadzības, atrod personisku pieeju, sniedzot reālu palīdzību un ieteikumus, kad tas iespējams.

 

Dalība BNI ir laba motivācija, un man, kā ikvienam vadītājam, ir svarīgi izglītoties. Šeit to varu piepildīt, apmeklējot BNI piedāvātās mācības, lai uzlabotu savas prezentēšanas un tīklošanās prasmes. Bet arī tas nav viss - BNI varu iepazīt talantīgus cilvēkus, kurus nekad nesatiktu citos apstākļos. Nemaz nerunājot par to, ka katra iknedēļas sanāksme un arī individuālās tikšanās ir liels enerģijas gūšanas avots. Kopā mēs varam daudz vairāk: komandas darbs ir degviela, kas ļauj mums sasniegt neparastus rezultātus, sniedzot vai saņemot ieteikumus. Un veids kā te var uzzināt, vai cilvēkam vari uzticēties, ir uzticēties.