Viens gads = viens miljons?

969 000 €

Iekš BNI es redzu inteliģentus, spējīgus cilvēkus, kuri paši par sevi ir vērā ņemamas personības un ir motivēti sadarboties komandā, palīdzot viens otram. Tieši tāpēc arī es izvēlējos pievienoties, jo šeit varu būt starp sev līdzīgiem cilvēkiem. Jūtos lieliski, ka, pateicoties BNI organizācijai, esmu iepazinies ar Armitstead grupas brīnišķīgajiem biedriem. Katrs no tiem ir unikāla personība, tāpēc viņus pazīt un veidot ar kolēģiem ciešas draudzības ir liels lepnums un patiesi vērtīgs ieguvums. Jau tagad saskatu iespējas ar vairākiem biedriem tuvākā vai tālākā nākotnē izveidot kādu kopīgu biznesu, kas nestu papildu apgrozījumu mūsu uzņēmumiem. Tāpat arī ar organizācijas struktūras palīdzību esmu pamatīgi uzlabojis prasmes sevis prezentēšanas mākslā. BNI ir vide, kur man tas viss kļuva iespējams!

Šajā laikā esmu guvis patiesu gandarījumu, jo varu palīdzēt kolēģiem biedriem, daloties ar savu pieredzi un kontaktiem. Jau šobrīd, sadarbojoties ar citiem biedriem, esmu sniedzis ieteikumus, un arī mans pārstāvētais uzņēmums saņēmis vairākus vērtīgus biznesa darījumus. Pats vērienīgākais no tiem, ko vēlētos pieminēt, ir noslēgtais darījums €940 000 apmērā, ko izdevās parakstīt, pateicoties mana uzņēmuma ‘’GP Systems’’ komandai un Vilim Laksam no uzņēmuma ‘’Will Sensors’’. Paldies par to Vilim!

Kopumā varu secināt, ka mans bizness ir mainījies tikai uz labu. BNI ir palīdzējis manam uzņēmumam atklāt jaunus darbības virzienus, ko līdz šim ar komandu nebijām pamanījuši. Esmu pārliecināts, ka jaunās iestrādes pierādīs savu vērtību jau tuvākajā laikā un piepildīs mana uzņēmuma darbības vektoru ar papildu apgrozījumu. Tas savukārt palīdzēs sniegt lielāku pievienoto vērtību arī citiem BNI biedriem. Un kas zina, varbūt man izdosies jau pašā pirmajā BNI dalības gadā saņemt biznesu no biedriem vairāk nekā miljona vērtībā – jo BNI ir SPĒKS!