BNI ir katalizators biznesa palielināšanai ar jau esošajiem klientiem

460 000 €

BNI pievienojos pēc sava kolēģa – Jāņa Kārkliņa ieteikuma, kurš jau kādu laiku bija darbojies BNI Vivaldi grupā. Jānis man izstāstīja par BNI darbības pamatiem un ieteica iestāties jaunajā Morbergs grupā, kas varētu būt piemērota tieši man, jo tajā lielākos Latvijas uzņēmumus pārstāv to īpašnieki vai augstākā vadība. 

   BNI tīklošanās labi iekļaujas mūsu uzņēmuma jaunajā pārdošanas procesā – tas ir galvenais iemesls ALSO darbībai nu jau 2 BNI grupās. 

 Kā jau tas ierasts vairumtirdzniecībā, tad parasti piedāvājam mūsu pārstāvēto IT ražotāju preces un pakalpojumus mazumtirgotājiem, kas, savukārt, tās tālāk pārdod Latvijas patērētājiem - uzņēmumiem un privātpersonām. Lai veicinātu jaunu un inovatīvu risinājumu pārdošanu, mēs ar BNI starpniecību tagad varam nepastarpināti uzrunāt patērētājus, noskaidrot to vajadzības un piedāvāt tiem atbilstošākos risinājumus un sadarbības partnerus. Šādā veidā mēs ne tikai paātrinām jaunu risinājumu ieviešanu, bet arī veicinām savu mazumtirgotāju biznesu attīstību. 

Katru nedēļu es saņemu no saviem BNI kolēģiem ieteikumus – meklēto uzņēmumu kontaktpersonas. Pusgada laikā esmu saņēmis ap 20 ieteikumu, kas nākamā gada laikā pārvērtīsies reālos projektos. 

Lielākie darījumi BNI ietvaros man ir bijuši ar BNI biedriem - IT mazumtirgotājiem, kas arī agrāk bijuši ALSO klienti. BNI ir bijis kā papildus arguments esošā biznesa palielināšanai. Ar vienu no ALSO klientiem  no mūsu BNI Morbergs grupas esam dubultojuši sadarbības apjomus līdz 5MEuro gadā.

Domāju, ka galvenais faktors biznesa izaugsmei ir papildus lojalitātes izveidošanās starp BNI biedriem. Tas ļauj mums attīstīt jaunus sadarbības virzienus un projektus.

Pateicoties dalībai BNI Morbergs grupā esmu iepazinies ar veiksmīgiem uzņēmējiem,  interesantām personībām un citu industriju darbību. Dalība BNI ir izaicinājums un jauna pieredze jau it kā visiem zināmās lietās – prezentācijas prasmē, attiecību veidošanā, kur pilnveidoties var katrs no mums. Neskatoties uz agrajiem brokastu  rītiem, katra tikšanās ir kā enerģijas, atbalsta un humora deva visai dienai.