Lielākais „pagrieziena punkts“ dziļākai izpratnei par BNI bija nokļūšana grupas vadības komandā

411 000 €

Mana pievienošanās BNI bija gandrīz vai nejauša. Atnācu uz rītu bez īpaša nodoma, un uzreiz jau uzņēma – pat īsti nezināju, ko gaidīt. Bet jau pēc pirmajām pāris reizēm sapratu –  šī ir mana vide! Givers gain princips vienmēr bijis tuvs, un bija ļoti patīkami atklāt, ka neesmu vienīgais, kas dzīvē pēc tā vadās.

ALSO biznesa specifika (IT vairumtirdzniecība) zināmā mērā nosaka to, ka ieteikumus saņemu ļoti reti. Teiktu, ka ar grupas biedru gādību vidēji tie ir ne vairāk kā 1-2 jauni potenciālie projekti/klienti mēnesī. Bet neskumstu, jo man teicami strādā pieeja ar specifisku kontaktu meklēšanu. BNI ir ļoti pateicīga vide tiem, kas precīzi zina, ko vēlas un ir gatavi to prasīt. „Kas meklē, tas atrod“ princips šeit darbojas nevainojami, un grupas biedri vienmēr ir gatavi palīdzēt dibināt siltu kontaktu ar meklēto, pateicoties jau eksistējošām attiecībām un līdzi dotai atsauksmei par mani un ALSO.

Ne viss mērāms tikai naudā. Kopējā no BNI ieteikumiem realizēto darījumu summa šobrīd ir samērā neliela (mazāk kā 1% no mūsu uzņēmuma kopējā apgrozījuma), tomēr arī šis ir patīkams pieaugums. Pie ieguvumiem noteikti jāpiemin stipri paplašināts kontaktu loks un iespēja iegūt ekspertīzi no dažādām nozarēm, kas pēcāk dod iespēju izmantojot šīs zināšanas jaunu ideju ģenerēšanai biznesa tālākai attīstībai. Nevaru nepieminēt arī personīgo izaugsmi – spēju prezentēt, nevairīties komunicēt ar svešiem cilvēkiem, līderības prasmes. Mans šobrīd lielākais „pagrieziena punkts“ dziļākai izpratnei par BNI jēgu un darbības principiem bija nokļūšana vadības komandā. Līdz tam tik ļoti neizjutu piederību komandai un arī atbildību par tās rezultātu. Kopš tā brīža daudz kas mainījies.

Jo vairāk iepazīstu komandas biedrus, jo vairāk man šī komanda patīk. BNI Vivaldi valdošā atmosfēra ir lieliska! Te ir ļoti spēcīgi līderi – uzņēmēji, no kuriem daudz ko varu mācīties. Pateicoties viņu iedvesmai un iedrošinājumam esmu meties iekšā jaunā piedzīvojumā, pieņemot izaicinājumu būt par BNI Segewold grupas direktoru. Varu tikai cerēt, ka tādējādi spēšu iedvesmot kādu citu – dots devējam atdodas!