Mēs kopā mainām uzņēmējdarbības kultūru Latvijā

730 000 €

BNI pievienojos 2015. gada martā – pirmajā Latvijā notiekošajā informatīvajā sanāksmē, BNI Latvia izveidotājas Aigas Veckalnes aicināts, kurai ļoti uzticējos un vēl arvien uzticos. Manuprāt, šādu cilvēku iesaistīšanās kādas organizācijas izveidē ir pilnīgi pietiekama, lai saprastu, ka tā strādās ar labiem rezultātiem.

Kopš BNI pirmssākumiem saņēmis 110 ieteikumu, ieguvis 40−50 jaunu klientu, savukārt parakstītās apdrošināšanas prēmijas pusotra gada laikā pārsniedz 150 000 eiro.

Vislielāko darījumu ieguvu, pateicoties uzņēmumam, kuram ir tādi paši mērķa klienti kā IIZI Brokers, proti, no debitoru apdrošināšanas brokera, kas var ieteikt mūsu pakalpojumus saviem klientiem un otrādi.

Vislabāko rezultātu var sasniegt, efektīvi izmantojot individuālās tikšanās, kurās var detalizēti iepazīt otru cilvēku un rast kopējus saskarsmes punktus, kā arī saprast, kā varam viens otram palīdzēt. Man patīk, ka grupā vienu nozari pārstāv tikai viens uzņēmumam, līdz ar to var sīkāk iepazīt citas nozares un to izaicinājumus, tirgus situāciju un iespējas nopelnīt.

Darbojoties BNI, esmu apguvis un izkopis publiskās runas prasmes, kļuvis pārliecinātāks par savām vadītāja spējām, kā arī iemācījies saskatīt iespējas sniegt ieteikumus saviem uzticamākajiem grupas biedriem.

Grupā darbojas mērķtiecīgi, spējīgi un talantīgi cilvēki, kuri ir gatavi cits citam palīdzēt gan personīgi, gan arī uzņēmējdarbībā. Mēs kopā mainām uzņēmējdarbības kultūru Latvijā un veicinām izpratni, ka sadarbība veido lielākus rezultātus nekā konkurence.

IIZI Brokers turpināt dalību divās esošajās BNI grupās – Wagner un Vivaldi, kā arī plāno iestāties kādā no jaunajām grupām, kas tiks izveidotas 2017. gadā. Mūsu uzņēmuma mērķis ir attīstīties un palielināt apgrozījumu gan interneta pārdošanas, gan sadarbības partneru nodrošinātās izplatīšanas, gan arī korporatīvajā segmentā, un BNI var sekmēt šo plānu īstenošanu.