Tagad blakus kafijai manā biznesa sirdī ir vieta arī BNI

71 000 €

Pievienojos 2018.gada augustā, kad Innocent Pro kolektīvā nolēmām izmēģināt BNI platformu sava produkta un pakalpojumu popularizēšanai jaunu sadarbības partneru piesaistei. Pēc apspriedes birojā tiku izvēlēts kā piemērotākais pārstāvis, un sākotnēji, protams, neuztvēru to ar sajūsmu - agrie rīti, ceļš no Jūrmalas, kā arī tikko ģimenē ienācis jaundzimušais... Tomēr šobrīd manas sajūta par BNI ir tikai pozitīvas, un nenožēloju šo lēmumu.

Kafija ir, ja ne gluži pirmās nepieciešamības prece, tad ļoti tuvu tam. Tas man lika domāt, ka, iestājoties BNI, ieteikumi un noslēgtie darījumi birs kā sniegs tālajā 96-jā. Tomēr tieši šādiem produktiem ir arī vislielākā konkurence tirgū, un iespējas noslēgt darījumu kļūst sarežgītākas. 

Neesam zemo cenu kompānija, ar ko ļoti lepojamies, tomēr tas nozīmē, ka cenu kaujās par potenciālo klientu mēs ierindojamies kaut kur tabulas lejas daļā. Tieši tāpēc BNI ir visizcilākā platforma mūsu kafijas popularizēšanai un uzņēmuma pievienotās vērtības pierādīšanai. Šis 50+ personību lielais pulks ir mana mārketinga komanda, kas ļauj uztaustīt un atrast iespējas, nokļūstot pie potenciālā klienta vēl pirms cenu aptaujas. 

Grupa ir kā mašīna ar vairākiem velkošajiem riteņiem vai pat pilnpiedziņu. BNI Wagner jaudīgais spēkrats allaž iet tik uz priekšu. Ja arī kāds mezgls negriežas kā vajag, pārējie dzen tālāk, un visi mašīnā sēdošie tuvojas saviem mērķiem biznesā un dzīvē. Ļoti novērtēju atgriezenisko saiti, ko saņemu no biedriem par produktiem un biznesu kopumā. Tas palīdz uzlabot tirdzniecības kanālus un pieeju klientu meklēšanā. BNI sistēmā esmu saņēmis jau 127 ieteikumus. Līdz šim lielākais darījums no ieteikuma realizējies pateicoties manam grupas biedram Uģim Krūmiņam, kurš, atsaucoties uz manu specifisko prasījumu kādā no mūsu rītiem, iepazīstināja mani ar meklētās viesnīcas vadību. Uģis bija parūpējies par to, lai tikšanās būtu jēgpilna un labi sagatavota, kas spēlēja būtisku lomu tās iznākumā – līguma noslēgšanā. Esam priecīgi un lepni, ka nodrošinām viesnīcai pilnu servisu.