Acīmredzamais – neticamais! (Очевидное невероятное!)

54 000 €

Es patiesi uzskatu, ka mūsdienās jebkurā biznesā lielu nozīmi spēlē redzamība un atpazīstamība. Un kur gan labāk to iegūt, ja ne BNI organizācijas ietvaros? Līdzīgi domājoši un uz panākumiem orientēti uzņēmēji, kas palīdz viens otram iegūt papildu peļņu. Manā gadījumā un darbības nozarē – augstas kvalitātes un profesionālu reklāmas videoklipu un fottoattēlu izveide pakalpojumam vai produktam, BNI bija īstā vieta, kur ne tikai gūt papildu ienākumus, bet arī būtiski paplašināt esošo kontaktu loku ar jaunām sejām un pazīšanām. Mans dzīves moto ir: “ Labāk vienu reizi redzēt, nekā simts reizes dzirdēt!“, un tas vienlīdz labi raksturo gan manas nodarbošanās filozofiju, gan BNI formātu.

 

Mana studija veido video reklāmas. Animatoru veidotas un filmētas, ar aktieriem vai bez tiem. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, mēs, līdzīgi kā BNI, iedziļināmies katra klienta vēlmēs un specifiskajā situācijā, analizējam, diskutējam un rezultātā šajā sadarbībā un radošās enerģijas apmaiņā starp mums un klientu top labākais un tam brīdim visvairāk atbilstošais risinājums, kas sniedz viņam ne tikai gandarījumu, bet arī lielāku redzamību un atpazīstamību. Kāpēc tas nepieciešams? Jo bez redzmības biznesā nav darījumu. Tieši tik vienkārši.

 

Viena no BNI pamatvērtībām ir Givers Gain jeb “dots devējam atdodas”. Šo fenomenu esmu piedzīvojis neskaitāmas reizes savas divu gadu ilgās dalības laikā, aktīvi darbojoties BNI Artmane grupā, kur sniedzu ieteikumus biedriem, kā arī saņemot pretī siltus kontaktus un rekomendācijas. Tā kā manā dzīvē lielu nozīmi spēlē nemitīga sevis pilnveidošana, nepārtraukti apgūstot jaunas prasmes, tad tiešsaistes apmācības programmas, kuras piedāvā BNI aktīvākie biedri, ir lielisks rīks, lai iegūtu ne tikai jaunas zināšanas, bet arī kontaktus un papildu biznesu! 

 

BNI noteikti ir paplašinājis manu biznesa redzesloku. Saprotu, ka izmantojot ne tikai grupas biedru palīdzību, bet arī visu BNI globālo tīklu – iespējas ir neierobežotas! Gluži, kā tajā angļu sakāmvārdā: “Sky’s the limit!