Atvērt durvis uz pasauli

125 000 €

Es pārstāvu Rietumlietuvā lielāko atpūtas un labsajūtas kompleksu UAB Atostogų Parkas – Natura Termo SPA. BNI tas tiek pārstāvēts arī Latvijā, lai gan pats komplekss ir dibināts Lietuvā. 

Mana dalība BNI Vivaldi grupā ir vainagojusies panākumiem, kā arī pavērusi veiksmīgas sadarbības iespējas ar "kaimiņiem". Pateicoties aktīvajai iesaistei BNI organizācijā, esam sadarbojušies ar vairākām Latvijā zināmākajām tūrisma aģentūrām, kā rezultātā vairākās no tām ir iespējams atrast ceļojumu piedāvājumus pie mums. Līdz ar Latvijas klientu pieaugumu, 2022. gadā dibinājām mūsu uzņēmuma pārstāvniecību Rīgā, Brīvības ielā 52.

BNI ir palīdzējis mūsu uzņēmumam augt un attīstīties. Mēs arvien vairāk paplašināmies, tiek attīstīti jauni projekti. Šobrīd esam izveidojuši piedāvājumu "No durvīm līdz durvīm", kas ir veselību uzlabojošs ceļojums nedēļai ar iekļautu transfēru no mūsu pārsāvniecības (Rīga – Atostogų Parkas – Rīga).

2024. gada sākumā piedalījāmies arī vairākās tūrisma izstādēs tādās valstīts kā Nīderlande, Dānija, Igaunija, Lietuva, Zviedrija, Polija un Vācija. BNI paver iespējas tīklot ar citiem biedriem šajās valstīs un saņemt uzticamus kontaktus no jebkuras pasaules vietas, kas, manuprāt, ir labākais, ko BNI sniedz. Pateicoties šīm izstādēm, ceļojumus uz mūsu kompleksu var atrast ne tikai Latvijas tūrisma aģentūrās, bet arī aģentūrās no iepriekš minētajām valstīm. 

Uzticamība un uzticēšanās, tāpat kā veiksmīgi un ilgtspējīgi panākumi, rodas ar laiku un pacietību. BNI ģimenē veiksmīgi esmu jau 3 gadus, un ieteikumi rodas paši no sevis. Šī ir vieta, kur tā saucamais konkurents  patiesībā ir labākais palīgs veiksmīgiem darījumiem. Šeit īpašu paldies vēlos teikt BNI Vivaldi biedram – Kristapam Veidem no tūrisma aģentūras “Marko Polo ceļojumi”, kurš ir dalījies ar uzticamiem kontaktiem Latvijas tūrisma aģentūrās. 

Ja Tu esi uzņēmējs ar mērķi, tad BNI ir vieta, kur Tu būsi starp savējiem!