Betona Sirds

816 000 €

Vēlos sākt ar teicienu: “Kamēr cilvēks ir dzīvs, viņš ir staigājošs stāsts!” jeb, citējot sengrieķu filozofu Aristoteli: “Mēs, cilvēki, esam tas, ko darām ikdienā! Izcilība tad nav paslēpta aiz ikdienišķām maskām, jo kļūst par ieradumu!” BNI es pievienojos jaunu piedzīvojumu kāres vadīts un, tieši tāpat kā kāpjot kalnos, lai sasniegtu augstākās virsotnes, nākas ieguldīt kārtīgu darbu ne tikai pašā kāpšanas procesā, bet arī pirms tā.

 

BNI tas nav process, kurā var iesaistīsies, apsēžoties uz koka soliņa kaut kur maliņā kādā no pirts ballītēm, lai laiski iemalkotu aliņu. Nē, tas ir reāls darbs! Ja vēlies izaugsmi, ir jānosprauž savi mērķi un jādodas tiem tieši pretīm līdz pat uzvarai. Šī darba ietvaros, balstoties uz BNI filozofiju “Givers gain”, esmu gan devis, gan saņēmis atpakaļ un tādēļ varu droši apgalvot, ka tas stārdā. Jāmin, ka savas dalības laikā esmu bijis arī dažādu amatu turētājs un šobrīd esmu nonācis līdz godpilnam grupas Izaugsmes viceprezidenta amatam. Manai personīgajai izaugsmei noteikti arī ir iemesls – liels skaits apmeklētu BNI tiešsaistes treniņu, noklausītu podkāstu, kurus nodrošina BNI vides profesionāļi, kā arī atgriezeniskā saite no grupas biedriem. Šī kumulatīvā pieredze man ir ļāvusi pilnveidot savas komunikācijas un prezentēšanas prasmes, kuras izmantoju arī ikdienā un ne tikai BNI.

Pats galvenais, ko es savā stāstā vēlos uzsvērt, ir... neuzminējāt - ne jau nopelnītais naudas daudzums, bet gan bezgala lielais kontaktu loks, kuru esmu ieguvis. Visspilgtākais sasniegums un avots lepnumam par sevi - sniegtais bizness vairāk kā miljona EUR apmērā citiem BNI biedriem! Šo trīs gadu dalības laikā BNI Zapp grupā man ir izveidojies kārtīgs viedoklis par BNI, un līdz ar to jāsaka, ka katrs pats veido savu rokrakstu. Jo skaidrāks un salasāmāks tas būs, jo apkārtējiem, it īpaši BNI vidē, vieglāk saprast, ko tu gribi sacīt. Rokraksts ir ne tikai darbs ar rakstāmo, bet arī manu darbu veikums, kas paliek aiz manis - glīts un sakārtots. Givers Gain princips manā labā strādā tik labi tāpēc, ka ikdienā cenšos dot atpakaļ tik pat daudz un vēl vairāk!

 

Mani divi šobrīd vēl nepiepildītie sapņi: izveidot sieviešu-betonētāju brigādi, kā arī ierakstīt dziesmu “Betona sirds”. Zinu, ka iespējams ir viss, tikai jāsaka savas vēlmes skaļi un tās piepildīsies.