BNI esmu sapratusi, ka vairāk jāsadarbojas ar sev tuvo nozaru uzņēmumiem

450 000 €

Esmu BNI VIVALDI dalībniece jau otro gadu, un no sirds pateicīga mūsu partnerim Kvikworks par ieteikumu pievienoties šai biznesa attīstības organizācijai, jo, tieši pateicoties viņu uzaicinājumam atnākt uz BNI tikšanos, Innovative Solutions and Ink Idea ir guvis nozīmīgu pieaugumu pārdošanas apjomos, kas šobrīd mērāms 15% no kopējā apgrozījuma un turpina palielināties.

Pienesums ir ne tikai mantisks un šodien aktuāls. Grupas biedru silto ieteikumu rezultātā radušās attiecības ar jauniegūtajiem klientiem un sadarbības partneriem veidojas stabilas un ir balstītas uz uzticību un ilgtermiņu. Patīkamākais visā procesā ir tas, ka Tev nevienā brīdī ne sevi, ne savus partnerus nav jāpārdod – tu iesaki, jo esi drošs par kvalitāti. Tevi iesaka, jo par tevi ir pārliecināti. 

Laikmetā, kad visi visapkārt daudzina: “Mums ir labākais klientu apkalpošanas serviss / augstākā kvalitāte / individuāla pieeja katram klientam / ražotāja cenas / mūžīgā akcija, utml.”, ir diezgan sarežģīti saskatīt patieso sadarbības kvalitāti un vērtību. BNI ļauj partnerus redzēt bez rozā brillēm un salkanajiem solījumiem. Mēs vērtējam tikai darbus – padarītos, nevis apsolītos. 

Redzot atdevi un iegūto silto ieteikumu un kontaktu apjomu, ko esam saņēmuši, plānojam turpināt savu dalību BNI ilgtermiņā. Kādēļ? Jo dalība BNI audzē kontaktu daudzumu ar katru dalības dienu tajā. Peļņa pieaug, gūstam aizvien lielāku un nopietnāku uzņēmumu kontaktus.

Neesmu vēl izstāstījusi pašu labāko – esot BNI nav jādomā par konkurentiem, jo šajā biznesa organizācijā nav savā starpā konkurējošu uzņēmumu. Mēs esam un būsim vienīgais lielformāta un tekstila drukas uzņēmums BNI VIVALDI, un, iespējams, arī vēl kādā grupā!