BNI ir kā liela ģimene

80 000 €

Varētu teikt, ka pievienojos organizācijai nejauši. Jau iepriekš biju dzirdējusi daudz pozitīvu atsauksmju par BNI un par tā sniegtajām plašajām iespējām, bet izlemt palīdzēja informācija par BNI Artmane grupu, kurā tikšanās notiek ne tik agri kā citām Latvijas grupām. Tas man bija būtiski. Jo viss dzīvē atnāk tieši tad, kad tam ir īstais laiks.

BNI man ir atvēris vairākas durvis un palīdzējis noslēgt darījumus ar tādiem uzņēmumiem un organizācijām, kuriem citādi nevarētu piekļūt pat gadiem. Atradu arī daudz interesantu piedāvājumu pakalpojumiem un to piegādātājiem, kas citādi būtu palikuši nezināmi. Īpašu gandarījumu izjūtu par to, ka izdevās īstenot manu sākotnējo plānu, palielinot klientu loku ar start-up uzņēmumiem.

Piedzīvoju arī pamatīgu personīgo izaugsmi, attīstot prasmi prezentēt savu uzņēmumu un sevi, vadot pasākumus kā BNI Artmane grupas prezidente, sniedzot veiksmīgus ieteikumus. Krietni uzlabojusies arī mana spēja komunicēt un apmācīt pat nepazīstamus cilvēkus. Tāpat ir pieaugusi mana uzņēmuma atpazīstamība, kā arī pārliecība par sevi, paplašināts redzesloks.

Šī organizācija ir kā liela ģimene, kur visi ir apčubināti, apmīļoti un kur visi viens par otru rūpējas. Tas ir patiešām lielisks instruments, kā gūt panākumus biznesā un pašizaugsmē.