BNI ir labākais, kas noticis ar manu biznesu!

3 000 000 €

Mans panākumu stāsts BNI noteikti pilnībā atbilst BNI pamatformulai – redzamība, uzticamība, rentabilitāte.

Runājot par redzamība – gandrīz pašā BNI dalības sākumā tika radīts ārkārtīgi veiksmīgs atmiņas āķis “Nauda aug kokos!”, kas nu jau ir viens no zināmākajiem atmiņas āķiem visā BNI Latvija. Otrkārt, es pirmos divus dalības gadus maksimāli apmeklēju visas mācības, pasākumus, citas grupas un izmantoju katru iespēju uzstāties. Līdz 2021. gada gada sākumam BNI bija vienīgais mana uzņēmuma mārketinga kanāls. Arī šobrīd neesmu īpaši samazinājis apgriezienus, bet BNI stratēģija ar laiku, protams, mainās.

Uzticamība veidojas primāri 1:1 tikšanās un pēc tam sniegto pakalpojumu kvalitātē un atsauksmēs. Gandrīz katrā BNI grupā ir kāds mans klients, kurš var sniegt pozitīvu atsauksmi par mūsu pakalpojumiem, un arī to dara, iesakot manu uzņēmumu citiem, kā arī esmu saņēmis vairākas atsauksmes BNI Connect un Google.

Rentabilitāti pirmajā gadā noteikti vēl nesasniedzu, BNI darījumi bija apmēram 15% no uzņēmuma apgrozījuma, taču otrajā gadā tie jau bija 40%, trešajā ap 50% un tagad jau pastāvīgi vairāk nekā puse no apgrozījuma. BNI esmu pilnībā integrējis savā darba laikā, man tas neprasa papildu laiku. No 2022. gada mūsu uzņēmums ir pārstāvēts vēl vienā BNI grupā.

Esmu arī pieņēmis izaicinājumu veidot otro BNI grupu Latvijā ārpus Rīgas. BNI man sniedz ne tikai lielisku pienesumu biznesam, bet arī būtisku personisko izaugsmi. Esmu iemācījies pārvarēt bailes uzstāties, pozicionēt savu biznesu, izstāstīt īsi un kodolīgi jebkuram un jebkurā situācijā, ar ko es nodarbojos, kā arī ieguvis datu bāzi ar risinājumiem gandrīz jebkurai dzīves situācijai – šie risinājumi ir BNI esošie un bijušie biedri, jo katrs pārstāv kādu unikālu biznesa nozari un var palīdzēt attiecīgās situācijās.