BNI ir lieliska platforma, kurā var dot, jo kā mēs zinām un ticam – dots devējam atdodas.

638 000 €

Esmu Lauris no Partner Broker – mēs esam vidēja mēroga Latvijas kapitāla apdrošināšanas brokeru uzņēmums, kas nevis pārdod, bet gan palīdz nopirkt pareizo apdrošināšanu. Mēs esam par izvēles iespējām mūsu klientiem un taisnīgām apdrošināšanas atlīdzībām.

Mūsu pamata fokuss ir valsts un pašvaldību apdrošināšanas iepirkumi, kā arī darbinieku veselības apdrošināšana. Pēc vajadzības strādājam arī ar citiem apdrošināšanas veidiem, bet iepriekš minētais ir mūsu fokuss, kas veido vairāk nekā 60% no apgrozījuma apdrošināšanas prēmijās, ko esam palīdzējuši iegādāties mūsu klientiem.

Esmu organizācijas biedrs kopš pašiem BNI pirmsākumiem Latvijā, biju otrais oficiālais dalībnieks BNI Vivaldi grupā, kas tagad ir otra lielākā grupa Eiropā. Prieks, ka joprojām esam kopā ar dažiem šīs grupas dibinātājiem, tiekoties daudzu gadu garumā katru nedēļu.

Man piemīt spēja saskatīt sakarības, savienojumus, idejas un sinerģijas, tāpēc BNI ir piemērots man, jo šādu iespēju šeit ir ārkārtīgi daudz. BNI ir lieliska platforma, kurā var dot, jo kā mēs zinām un ticam – dots devējam atdodas. Šobrīd es ieguldu savu laiku un organizatoriskās spējas, brīvprātīgi vadot BNI Vivaldi kvalitātes komandu. Mani ļoti uzrunā BNI misija – mainīt to kā pasaulē [un Latvijā] notiek bizness, un man ir prieks, ka varu mainīties un augt kopā ar BNI.

Pēc karjeras pagriezieniem mans BNI panākumu stāsts ir uzņēmis apgriezienus, un šobrīd vismaz 70% no manis pienestā apgrozījuma uzņēmumam Partner Broker, kurā pamatā darbojos kā vadītājs, nāk tieši vai pastarpināti no BNI. Es arī nebaidos prasīt specifiskus kontaktus un tos bieži saņemu, līdz ar to man ir garantēta potenciālu un reālu B2B darījumu plūsma, ar kuriem strādāt pašam vai kurus novirzīt tālāk kolēģiem apkalpošanā.