BNI ir mana vieta

108 000 €

Par BNI eksistenci zināju jau vismaz 5 gadus pirms pati tai pievienojos, jo vairāki mani paziņas, draugi un radi bija apmeklējuši tikšanās vai arī uzsākuši savu dalību šajā organizācijā. Tajā laikā pie sevis nodomāju: “Ticu, ka tur viss ir forši, bet kāpēc tas jādara vēl pirms 7:00?!” Agrās rīta tikšanās noteikti nav stāsts par mani, tāpēc ideju par dalību BNI tajā brīdī atliku. 

Vēlāk padzirdēju, ka BNI būs grupas, kuras tiksies vēlāk no rīta vai arī pēcpusdienā. Pēc šādiem jaunumiem atgriezos pie idejas, ka arī es varētu kļūt par BNI biedru, tāpēc vērsos pie savas kolēģes, ilggadējas BNI biedres Hellas Milbretas – Holmas, lai noskaidrotu, kādas ir manas iespējas pievienoties BNI. Uzzināju, ka ne vienmēr un visur tik brīvi var pievienoties, lai arī cik ļoti to gribētos, jo, kā izrādās, BNI katrai nozarei ir tikai viens krēsls grupā un, ja tas ir aizņemts, tad neko – ir jāgaida. Un brīnums notika! Pēc neilga laika saņēmu zvanu no Hellas, un viņa teica: ”Klau, ir atbrīvojusies vieta vēlā rīta grupā, ko teiksi?” “Ņemu!”, es nevilcinoties atbildēju un strauji iestartēju BNI.

BNI es jūtos kā zivs ūdenī. Pēc horoskopa esmu ūdensvīrs un peldēt man patīk gan tiešā, gan arī pārnestā nozīmē. Man ir prasme saskatīt dažādas sakarības un savienojumus, kā es varu būt noderīga citiem, sniedzot palīdzību.

Pieturos pie uzskata, ka neatlaidīgs darbs noteikti nes augļus. Visu panākumu pamatā ir ieguldītais laiks, zināšanas un resursi. Lielākiem biznesiem var paiet ilgāks laiks līdz redzamiem rezultātiem, tādēļ ir nepieciešama pacietība un pārliecība par to, ko tu dari. 

Mans pirmais dalības gads ir pagājis, veidojot attiecības, iepazīstoties ar citu BNI biedru uzņēmējdarbību, palīdzot ar darījumiem un tādējādi veicinot savstarpējo uzticību. Esmu gan aktīva, gan arī redzama BNI vidē, un savus pirmos 100 tūkstošus sasniedzu mazāk nekā gada laikā. Šogad esmu uzņēmusies vadīt savas grupas kvalitātes komandu, kas ir atbildīgs un aizraujošs pienākums.

Šeit esmu iemācījusies mērķtiecību, precizitāti, atbildību un lojalitāti. BNI ir mani mudinājis sākt jaunu biznesu, un es ticu, ka tā attīstība būs veiksmīga, pateicoties iespējām, kuras šajā ideju un sinerģijas kaltuvē, atrodamas ik uz soļa.

Visiem, kas domā par pievienošanos, es ieteiktu to darīt, jo BNI ir spēks!