BNI saimē esmu ieguvis vairākus uzticamus biznesa partnerus

1 300 000 €

Sākotnēji ar BNI organizāciju mani iepazīstināja Māris Dižgalvis no Wagner grupas, kura tajā brīdī Latvijā vēl bija vienīgā BNI grupa Latvijā. Tajā reizē viss tā arī palika tikai paviesošanās līmenī, jo diemžēl tolaik līdz galam neizpratu BNI organizācijas būtību un milzīgo potenciālu. Taču par laimi mans stāsts ar to nebeidzās. Pēc vairākiem gadiem mani kā viesi uz BNI tikšanos uzaicināja vēlreiz, tikai jau citā grupā un cits cilvēks – Mārtiņš Belte. Ļoti spilgti manā atmiņā ir palikusi siltā un jaukā uzņemšana, pateicoties Sandrai Šarlotei Šomasei, kas tolaik pildīja viesu sagaidītājas amata pienākumus. Uzreiz pēc šīs viesošanās nolēmu pievienoties BNI Vivaldi grupai. Tas pavisam noteikti ir izrādījies pareizais lēmums, jo šo dažu gadu laikā, darbojoties BNI Vivaldi grupā, esmu piedzīvojis gan profesionālu, gan personīgu izaugsmi.

Runājot par personīgajiem ieguvumiem dalības laikā BNI organizācijā, varu teikt, ka beidzot esmu izpratis mūžizglītības būtību un tās neskaitāmās priekšrocības sevis pilnveidošanā, ko patiešām novērtēju. Papildus tam esmu veidojis veiksmīgas un ciešas biznesa attiecības, kā arī saticis daudzus patiesi noderīgus kontaktus BNI biedru vidū. Priecājos, ka tieši šeit esmu iepazinies ar vairākiem ļoti uzticamiem biznesa partneriem, ar kuriem kopīgi sasniegt nospraustos biznesa mērķus. Tieši tādēļ izjūtu patiesu lepnumu un gandarījumu par savu BNI Vivaldi būvniecības sadarbības komandu, un neizsakāmi priecājos par savstarpēji veiksmīgi un izdevīgi noslēgtiem darījumiem, kā arī kopīgi radīto pozitīvo noskaņu.

Viss BNI dalības laikā iegūtais, protams, ir veicinājis pozitīvas izmaiņas manā biznesā, jo uzskatu, ka šobrīd ir daudz vieglāk atrisināt problemātiskos jautājumus, kā arī koordinēt un realizēt visus savus projektus. Šis patiešām ir BNI panākumu stāsts, jo savas dalības laikā BNI organizācijā, bez visa iepriekš minētā, esmu saņēmis papildu biznesu vairāku simtu tūkstošu eiro apmērā un neplānoju apstāties pie sasniegtā rezultāta, bet gan doties arvien tālāk!