BNI savā būtībā ir vienkāršs

2 605 000 €

Par pievienošanos BNI man jāsaka paldies kādam pietiekami uzstājīgam biedram, kas bija gana neatlaidīgs, uzaicinot rīta tikšanās reizēm. BNI Wagner grupa iepatikās uzreiz, un pirmais iespaids nebija mānīgs. Mikroklimats ir ļoti pozitīvs, viss notiek brīvi, neuzspiesti.

Gada laikā esmu ticis pie 80 ieteikumiem, no kuriem 29% konvertējušies darījumos. Mans pārdošanas apgrozījums, pateicoties BNI kolēģu ieteikumiem, audzis par  515`000 EUR. Savukārt darījumu skaits pieaudzis par 14%.Kontaktu loks kļuvis par vairāk kā 50 vērtīgu kontaktu plašāks, ģenerējis šo rezultātu, un darījumu apjomi tikai turpina pieaugt.

Personīgais ieguvums ir iespēja mācīties no cilvēkiem, kuri pašu spēkiem daudz ko sasnieguši - nodibinājuši uzņēmumus, bijuši drosmīgi savos lēmumos, pārvarējuši visdažādākās krīzes, tikuši galā ar lielākiem un mazākiem izaicinājumiem. It īpaši nelieli uzņēmumi, kuros īpašniekam bieži vien jābūt grāmatvedim, pārdevējam, mārketinga speciālistam, personāldaļai un  ražošanas vadītājam vienā personā. Savukārt, no lielāku uzņēmumu vadītājiem – spēju saturēt kopā komandu, vadīt un ieviest procesus, kā arī attīstīt dažādas idejas, jaunus virzienus.

Grupa ir droša vide, kur var uzlabot uzstāšanās prasmes, kurā var atļauties nebūt perfekts, eksperimentēt, lūgt godīgu atgriezenisko saiti. 

BNI pats par sevi nav sarežģīts. Tai pat laikā jaatzīst, ka tieši biedriem pieejamās mācības un 1-2-1 tikšanās ir īstā atslēga, kāpēc šī trīs burtu abreviatūra kļuvusi par lielāko un atpazīstamāko tīklošanās organizāciju pasaulē un sinonīmu biznesa/personības izaugsmei. 

Plānoju turpināt ņemt dalību BNI Wagner, un uzlabot savus rezultātus visos rādītājos