Dzīvē nav nejaušību

2 700 000 €

BNI manā dzīvē ienāca nejauši. Vēl kādu laiciņu atpakaļ es neko nebiju dzirdējusi par šādu organizāciju. BNI par biedru aicināja manu kolēģi, kura neiestājās savu objektīvu iemeslu dēļ. Pirmo reizi aizgāju ziņkārības dzīta, paskatīties, kas ir tas, kāpēc bariņš cilvēku katru otrdienas rītu ceļas agri un grib tieši tur izdzert savu pirmo rīta kafiju. Aizgāju un sapratu, ka tajā visā kaut kas ir! Šajā rītā satiku pazīstamus uzņēmējus, kas deva vēl lielāku pārliecību, ka BNI strādā. 

Ikdienā pārstāvu brokeru sabiedrību Investimus, un esam profesionāļi uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā. Viens no mūsu biznesa veiksmes stūrakmeņiem ir rekomendācijas. BNI ir lieliska platforma, kur vairot sava pārstāvētā uzņēmuma atpazīstamību, izglītojot citus par savu pakalpojumu un tā priekšrocībām. Biedru savstarpējo viens pret viens tikšanos laikā rodas silti ieteikumi, kuri vēlāk konvertējas naudā. Pateicoties BNI spēkam, viena gada laikā esmu noslēguši vairāk kā 35 jaunus darījumus ar kopējo parakstīto apdrošināšanas prēmiju 808'337 eiro. Nav slikti, vai ne?

Pieredze, profesionālā izaugsme, atgriezeniskā saite - lietas, kuras iegūstu un mācos, pateicoties saviem biedriem uzņēmējiem. Pēdējā gada laikā, piedaloties jautros kopējos pasākumos, esmu kļuvusi par vismaz 100 jauniem paziņām un draugiem bagātāka, kas tanī pat laikā ir arī mani jaunie biznesa partneri. BNI ir kā veselīgs organisms, kurā plūst milzīga enerģija, un Tevi tanī vienkārši ierauj!