Dzīvē nav nejaušību

4 260 000 €

BNI manā dzīvē ienāca nejauši. Tajā tālajā 2018.gadā es neko nebiju dzirdējusi par šādu organizāciju. BNI par biedru aicināja manu kolēģi, kura neiestājās savu objektīvu iemeslu dēļ. Pirmo reizi aizgāju ziņkārības dzīta, paskatīties, kas ir tas, kāpēc bariņš cilvēku katru otrdienas rītu ceļas agri un grib tieši tur izdzert savu pirmo rīta kafiju. Aizgāju un sapratu, ka tajā visā kaut kas ir! Šajā rītā satiku pazīstamus uzņēmējus, kas deva vēl lielāku pārliecību, ka BNI strādā. 

Ikdienā esmu profesionāla dzīvības apdrošināšanas brokere, pārstāvu brokeru sabiedrību Montea. Viens no mana biznesa veiksmes stūrakmeņiem ir rekomendācijas. BNI ir lieliska platforma, kur vairot sava pārstāvētā uzņēmuma atpazīstamību, izglītojot citus par savu pakalpojumu un tā priekšrocībām. Biedru savstarpējo viens pret viens tikšanos laikā rodas silti ieteikumi, kuri vēlāk konvertējas naudā. Pateicoties BNI spēkam, pirmā gada laikā noslēdzu vairāk kā 35 jaunus darījumus ar kopējo parakstīto apdrošināšanas prēmiju 808'337 eiro. Nav slikti, vai ne?

Pieredze, personīgā izaugsme, atgriezeniskā saite - lietas, kuras iegūstu un mācos, pateicoties saviem biedriem uzņēmējiem. Šo gadu laikā, piedaloties kopīgos pasākumos, esmu kļuvusi par vismaz 300 jauniem paziņām un draugiem bagātāka, kas tanī pat laikā ir arī mani biznesa partneri. BNI ir kā veselīgs organisms, kurā plūst milzīga enerģija, un Tevi tanī vienkārši ierauj!