Es mēdzu teikt, ka slimoju tikai ar divām slimībām: eksportu un BNI.

285 000 €

Izejot no lielās, korporatīvās vides un uzsākot savu biznesu, Tu ātri sajūti vajadzību pēc siltiem kontaktiem un personībām - biznesa trokšņa sev apkārt. Apciemojot BNI Wagner brokastu rītu, sapratu, ka tā ir vieta, kur man ir jābūt. Tā ir vieta, kura man dos visu iztrūkstošo - struktūru, kārtību, statistiku, iespēju palīdzēt citiem kā arī iegūt jaunu kontaktus ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās.

Apgaismība, ka BNI ir mana organizācija nāca kā zibens no skaidrām debesīm, pirmajās rīta sapulces minutēs! Es terorizēju tā laika Wagner direktoru, Martu Ešenvaldu ar jautājumu: “Kur ir mans rēķins?”, jo bija bail, ka nokavēšu ieņemt savu krēsla vietu pie BNI Wagner galda! Mans bizness ir audzis - gan tiešā, gan netiešā nozīmē. Sajūta, ka Tev ir neatlaidīga pārdevēju komanda, kura nu jau sasniegusi vairāk kā 50 uzticamu kolēģu, kura nav jāskubina uz darbiem un kurai KPI ir skaidri ir fantastiska un iedvesmojoša. Atliek tikai iedot pareizo vektoru un rezultāts ir garantēts! No vienām emocijām neizdzīvosi, tāpēc jāmin, ka ar BNI ieteikumu palīdzību ģenerēts vairāk nekā 50 000 EUR papildus biznesa. Ar BNI kontaktu palīdzību ir realizēti vairāki projekti, kurus nomērīt naudas izteiksmē ir teju neiespējami, bet pieredze, iemaņas un zināšanas, kuras iegūtas šo projektu laikā uzkrājušās arī nākamajiem 100 projektiem!

 Mani klienti un sadarbības partneri zin, ka pēc kontaktiem ir jānāk uz BNI. Lielākā daļa tā arī saka: “Uzprasi savējiem, tie palīdzēs!” Ja padomā, superīgi - Manējie ir 74  pasaules valstīs – “Cik es esmu bagāta!” Man vienmēr bijusi un ir raksturīga vadītāja loma. Pēterburgā stājoties augstskolā uz jautājumu - kas es būšu, mana atbilde bija: Direktors! Toreiz sapnis par teātra vai kinostudijas vadīšanu, bet BNI man devis iespēju ievingrināt roku grupas prezidenta amatā. Paspēju būt gan uz skatuves, gan zoomā un droši varu teikt, ka aizraut, intriģēt un noturēt uzmanību vairāk kā 60 personām datorekrāna zilajos viļņos nav tik viegli, kā varbūt kādam šķiet. BNI Latvija man ir devusi iespēju kļūt par vienu no pirmajiem vēstniekiem Baltijā un šodien lielākajai grupai Latvijā - BNI Vivaldi. Tas būs cits panākumu stāsts – Kā mēs kopā esam auguši un kļuvuši neatvairāmi kā komanda, kā BNI grupa. Kopš 2020. gada 22.decembra  BNI Lietuva ir uzticējusi man vēstnieka amatu arī Lietuvas grupā BNI Mercury. Protams, ka pirmajā BNI eksporta grupā pasaulē!

Es mēdzu teikt, ka slimoju tika ar divām slimībām: eksportu un BNI. Varbūt nav labs salīdzinājums, jo abi tuvi sirdij, vairāk mīlestība nekā slimība. Esmu viena no laimīgākajiem cilvēkiem pasaulē, jo daru to kas man patīk un darbs ir mans hobijs. BNI ir ļāvis man manu hobiju papildināt vēl vairāk, kā arī devis sajūtu pat garantiju, ka šī laime ir mūžīga ar mazu piebildi sev, ka pašai būs vien jāstrādā! :)

Grūti stāstīt par saviem panākumiem - darbiem pašiem jārunā par tevi. Vai var izstāstīt kā BNI uzticētie amati man ir iemācījuši lielāku savaldīšanos, toleranci un diplomātiju? Vai to var nomērīt? Ja par biznesu, tad jau pirmajā gadā es atradu meklētos kontaktus pateicoties BNI starptautiskajai platformai un BNI Vācijas biedriem, no kuriem saņēmu ieteikumu, kurš rezultējās biznesā. Pateicoties vairākiem biedru ieteikumiem, šodien lasu lekcijas un dalos pieredzē Latvijas Universitātē, LIAA un LTRK. Iespēja padalīties ar saviem "grābekļiem", lai kādam jauniņajam eksportā ietu mazliet vieglāk, ir mans dzīves credo. Givers gain man nozīme daudz vairāk kā tikai dot, bet arī dalīties un piedalīties. BNI ir maratons un eksports ir maratons. Es neesmu sprinta cienītāja. Es varu pieļaut, ka neizdodas ar pirmo un arī ar septīto reizi, bet ir jāmēģina un jādara, tikai ar šādu pašapziņu mēs tiksim uz priekšu. To vieglāk darīt ir BNI spēles laukumā, kur apkārt Tev ir Tava komanda un Tavi fani.