Gaisa klimats - BNI

180 000 €

Par BNI organizāciju biju dzirdējis jau iepriekš no saviem kolēģiem dažādos uzņēmumos, kuros agrāk strādāju. Taču apmeklēt BNI rītu izvēlējos brīvprātīgi bez uzaicinājuma un pieteicos pats savas intereses vadīts.    

Ja runājam par faktiem, tad viennozīmīgi tie apstiprina, ka BNI sistēma strādā: uzņēmuma apgrozījums ir palielināts par aptuveni 30%, kā arī mēs paši, kā uzņēmums esam kļuvuši atvērtāki jaunām iespējām, kontaktiem un darījumiem. Esmu iemācījies dažādas noderīgas komunikācijas prasmes, uzlabojis prezentēšanas iemaņas, kā arī audzis savā pašpārliecinātības līmenī.

Mans BNI panākumu stāsts aizsākās ar interesi pēc kaut kā jauna un vēl neizmēģināta. Gluži kā Kristofors Kolumbs, kurš pirmo reizi 10 gadu vecumā uzkāpa uz kuģa klāja, lai dotos savā pirmajā braucienā jūrā un gadiem vēlāk iekļuva vēstures grāmatās, kā viens no spilgtākajiem eiropas ceļotājiem-atklājējiem, arī es pārliecības pilns devos pretī BNI organizācijai! Un jau tagad mans stāsts ir daļa no BNI Latvija vēstures, kurā es vēl ceru pierakstīt daudzas lapaspuses un nodaļas ar doto biznesu citiem un saņemto pretī.

Nebaidos no izaicinājumiem un visa jaunā, jo man patīk to minēt draudzīgās sarunās ar biedriem, esmu viens no tiem retajiem, kurš netika uzaicināts klubiņā, bet pie durvīm pieklauvēju pats. Biju dzirdējis daudz pozitīvu atsauksmju par BNI kā organizāciju kopumā. Arī es ļoti vēlējos paplašināt savu biznesa un kontaktu loku, kā arī palielināt sava biznesa apgrozījuma apmēru, tāpēc, lieki nedomājot par plusiem un mīnusiem, pieteicos uz vienu no rītiem. Pēc dabas esmu ļoti straujšs, un man patīk cilvēciskais kontakts. Ikdienā, strādājot tirdzniecībā, es dodu priekšroku dabiskai mijiedarbībai un savstarpējiem ieteikumiem, nevis aukstajiem zvaniem. Iesaku arī citiem pievienoties BNI organizācijai un augt kopā ar mums!