Jauns klients vien stundas un desmit minūšu laikā!

800 000 €

Mans ceļš BNI organizācijā sākās ar zvanu par egļu stādiem BNI Vivaldi grupas biedram Emīlam Krustiņam no uzņēmuma ‘’PALUS’’. Tā nu sanāca, ka šis zvans kalpoja kā mans stāds, ko iestādīju BNI augsnē. Tas ar katru dienu aug arvien lielāks, kā arī nu jau sācis dot augļus un necerēti labus rezultātus tik īsā laikā. Uzzināju no Emīla, ka BNI Vivaldi grupā ir vairāk nekā 60 biedru, un katram no biedriem ir vēl 40 'siltie kontakti', tātad jau vienā grupā vien ir vismaz 2 400 'silto kontaktu'. Katrs no šiem kontaktiem var būt mans potenciālais klients, nemaz nerunājot par citām grupām un visu BNI organizāciju kopumā. Man jau sekundes laikā bija pilnīgi skaidrs, ka BNI ir tieši tas pārdošanas un informācijas kanāls, ko es meklēju!

Pēc vairāk nekā trīs gadu darba pie Bonusu karšu izveides, man bija nepieciešams pēc iespējas efektīvāks pārdošanas kanāls, kas dotu ātru rezultātu ar iespējami mazāko resursu patēriņu. Vēlējos, lai par Bonusu kartēm uzzina pēc iespējas vairāk potenciālo klientu īsākā laika posmā. Lai sasniegtu šos mērķus, bija nepieciešams izstrādāt un īstenot rīcības plānu. Pirmais lielais solis manas ieceres īstenošanas virzienā bija BNI Segewold grupas pasākums Reiņa trasē Siguldā, uz kuru tiku uzaicināts kā viesis. Šajā pasākumā pēc mana 30 sekunžu 'piča' par Bonusu karti pie manis pienāca Elīna Koršuna, kuru ieinteresēja Bonusu kartes kā personāla motivācijas rīks un kura tieši tajā rītā devās pie viena no saviem klientiem Allažos, kam sniedz ārpakalpojumu personāla vadībā. Pēc divām nedēļām es tiku uzaicināts pie klienta, kuram Elīna bija izstāstījusi par Bonusu kartēm un klientu 'iesildījusi'. Pēc tikšanās, kas ilga vien stundu un desmit minūtes, mēs ar uzņēmuma īpašnieku piecēlāmies, paspiedām viens otram roku, un uzņēmuma vadītājs sacīja: "Apsveicu ar vēl vienu jaunu klientu!" Pateicoties BNI kontaktu spēkam, pēc trīs mēnešu būšanas biedra statusā, vien stundas un desmit minūšu laikā man izdevās piesaistīt tajā brīdī lielāko klientu ar vairāk nekā 300 darbiniekiem un pateikt 'Paldies par biznesu' 148 320 EUR apmērā! Faktiski - 2 118 EUR minūtē, neticami!

Papildu fantastiskajiem biznesa panākumiem, dalība BNI organizācijā ir veicinājusi arī manu personīgo izaugsmi un vēl vairāk  nostiprinājusi manu pārliecību, ka dots devējam atdodas. Šo svarīgo vērtību cenšos iemācīt arī saviem četriem dēliem. Vienmēr esmu centies veidot un izkopt ilgtermiņa attiecības, kā arī atgādināt sev, ka šodien darītais un sacītais agrāk vai vēlāk atnāks atpakaļ. BNI man to ir vēlreiz pierādījis arī attiecībā uz Bonusu kartēm, ko es saucu par savu 'virtuālo meitiņu peciņu'.

Šobrīd, esot BNI biedra statusā jau ilgāku laiku, man ir radusies dilemma, kam zvanīt. Vai zvanīt un mēģināt sarunāt tikšanos ar kādu no Latvijas TOP 500 darba devējiem, vai tomēr piezvanīt kādam BNI biedram no savas vai kādas citas grupas, lai parunātu par dzīvi un vienam par otru. Esmu secinājis, ka BNI burvība ir vārdos "Esmu no BNI" un "Kā es varu tev palīdzēt?", jo ar tiem var viegli uzsākt sarunu ar jebkuru cilvēku, kā arī atvērt neskaitāmas durvis, kas līdz tam ir bijušas ne tikai ciet, bet par kurām varbūt iepriekš nemaz pat nezināju. Kopš kļuvu par BNI biedru, cītīgi strādāju, lai attīstītu savu kontaktu loku un stiprinātu attiecības biedru vidū, ieguldot tajā laiku un darbu, jo katrs biedrs, ko iepazīstu BNI organizācijā, var palīdzēt man tikt pie klientiem, kuriem iepriekš nav izdevies piekļūt, jo sekretariāts sargā vadītāju mieru augstākajā līmenī. Varu apgalvot, ka BNI ir laba augsne panākumiem un lieliem plāniem. Nepieciešams tikai piestrādāt un ar BNI pilnīgi noteikti iegūsiet gandarījuma sajūtu par labi padarītu darbu!