Kā pārdot nepārdodot

1 694 000 €

Kad mans labs draugs Valdis Bergs no ‘’Mobilly’’ teica, ka piezvanīs klients no BNI, sākumā skatījos uz to skeptiski. Tomēr jau pēc pāris viesošanās reizēm sajutu jaudu un biju spiests sev atzīt, ka negaidot esmu saticis tik daudz lieliskus un pozitīvi noskaņotus cilvēkus. Man patīk pamēģināt jaunas lietas, tāpēc nolēmu pievienoties BNI. Tiekoties ar tik dažādiem cilvēkiem no tik dažādiem biznesiem, tiešām var paplašināt savu redzesloku. Šeit ir atrasti jauni uzticami sadarbības partneri. Ir iespēja tikt pie jauniem kontaktiem. Ir jauni klienti. Tādejādi varu ietaupīt milzum daudz laika, meklējot šo visu caur aukstajiem zvaniem.

Pamatīgi uzlabojušās komunikācijas prasmes – esmu kļuvis labāks sarunu biedrs, vairāk uzdodu atvērtus jautājumus, klausos un ieklausos, meklēju iespējas palīdzēt. Kad tas izdodas, ir prieks un ceļas arī pašapziņa. Esmu paplašinājis redzesloku, uzzinājis ļoti daudz jauna. Ieguvu ne tikai kontaktus, bet arī jaunus draugus. BNI noteikumi palīdz sevi strukturēt un nemitīgi iet uz priekšu – ātrāk vai lēnāk, bet nepārtraukti katru nedēļu domāt par attīstību.

Mana lielākā veiksme līdz šim bija satikt grupas biedru Tomu Zanderu no ‘’Kronus’’. Tikšanās laikā apspriedām idejas, kā efektīvāk uzmantot uzņēmuma resursus un kur iespējams ietaupīt. Šajā draudzīgajā sarunā pilnīgi nepiespiestā atmosfērā domu apmaiņas rezultātā tika ģenerētas jaunas idejas, kā viņi var uzlabot darbinieku motivāciju un beigās tika nodibināta lieliska, pastāvīga sadarbība. Iespējams, tas ir pirmais gadījums manā mūžā, kad esmu noslēdzis lielu darījumu pat nepārdodot.

Vēl viens panākumu stāsts ir sadarbība ar ‘’Addo Serviss’’. Uzsākām nelielu sadarbību ar BNI biedru, kurš pārstāv šo uzņēmumu, un vēlāk par mūsu partneri kļuva jau visa ‘’Addo Serviss’’ uzņēmumu grupa.

Ļoti iesaku ja ne piebiedroties, tad noteikti vismaz paviesoties BNI. Tas neder katram biznesam, tas mēdz aizņemt jau tā ierobežoto laiku, ir drausmīgi agri jāceļas, bet iespēja satikt vienā vietā tik daudz gudru, spēcīgu un pozitīvu uzņēmēju to visu atsver ar uzviju!