Kaut uz gadiņu, lai vismaz zinām, ka mums tas neder!

700 000 €

Nu jau tālajā 2015. gadā uzsākās mūsu kopīgais piedzīvojums. Sākotnēji gan bez panākumiem, jo pirmās divas reizes Hieroglifs iekļūšana BNI tika liegta – tulkošanas nozares “krēsls” visās tobrīd esošajās grupās jau bija aizņemts!

Gaidījām rindā turpat divus gadus, līdz beidzot saņēmām iespēju. Tikai tā bija pavisam citāda, nekā mēs to bijām iedomājušās – mums tika piedāvāts kļūt par jaunas grupas dibinātājām! Šajā brīdī mēs katra izdarījām savu, bet tajā pašā laikā kopīgu izvēli – Diāna iesaistījās jaunās ZAPP grupas izveidē, savukārt Irēna izmantoja pēkšņi parādījušos mirkļa iespēju un “atvērto logu” pievienoties VIVALDI grupai. Tajā brīdī nebija skaidrs, kā tas būs un ar ko tas beigsies, darījām vairāk ar kopīgu domu: “Kaut uz gadiņu, lai vismaz zinām, ka mums tas neder!”

Tieši tik neveikli un stiepti aizsākas Hieroglifs neaprakstāmi pasakainais ceļojums ne tikai BNI ietvaros, bet arī globālā mērogā. Izmantojot visas iespējas, kuras dzīve mums piespēlēja, trīs gadu laikā esam saņēmušas 541 ieteikumus, ieguvušas vairāk kā 50 jaunus klientus, kas rezultējies 150 tūkstošu EUR apgrozījumā! Lai sasniegtu šādus rezultātus, bija mērķtiecīgi jāstrādā, pakāpeniski veidojot savu pozitīvo tēlu un atpazīstamību BNI vidē un iekarojot biedru uzticēšanos. Ātri vien kļuva skaidrs, ka šeit daudz lielāka nozīme ir personīgajam zīmolam, un tikai pēc tam seko uzņēmums un tā reputācija. Abas esam ļoti atšķirīgas, kas šeit arī izrādījās pluss, jo katra no mums spēj labāk saprasties un veidot attiecības ar citiem cilvēkiem.

Neatlaidība un vēlme darīt radīja aizvien jaunas iespējas un izaicinājumus: grupas dibināšanas laikā Diāna kļuva par ZAPP grupas vēstnieci un gadu vēlāk – jau par tās direktori, savukārt, Irēna ar prieku pieņēma piedāvājumu būt vispirms par VIVALDI grupas Izaugsmes viceprezidentu, vēlāk - Prezidentu un šobrīd ir Baltijā lielākās grupas direktore. Taču arī tas vēl nav viss, jo, redzot potenciālās iespējas, Diāna izveidoja BNI Latvija starpgrupu juridisko sadarbības komandu, kamēr Irēna kļuva par idejas autori un dibinātāju starptautiskai angliski runājošai Eksporta sadarbības komandai, kas apvieno 40+ biedrus no visas pasaules, starptautiskai tulkošanas nozares pārstāvju sadarbības komandai, kā arī teju vienlaikus ar vēl vienu jaudīgu dāmu no Latvijas pieņēma izaicinājumu kļūt par pirmo starptautisko grupas vēstnieku Baltijā un, iespējams, arī visā pasaulē, atsaucoties Lietuvas MEMEL grupas aicinājumam.

Šo trīs gadu laikā sapratām, ka BNI nav vienkārši uzņēmēju organizācija, tā ir ģimene. Tie ir cilvēki, kuri tevi māca, izglīto, sniedz padomus un palīdz tikt galā ar darba un citiem izaicinājumiem. Cilvēki, kuri kļūst par tavu pārdošanas komandu un iesaka tavu pakalpojumu. Šobrīd Hieroglifs tiek pārstāvēts trīs valstīs un četrās grupās. Kā mēdz teikt Irēna: “Teleportācija ir īsta”, un mēs tiešām novērtējam un izmantojam mūsdienu tehnoloģijas, lai tīklotu globālā līmenī un bez jebkādām robežām.

Pieredze, kas iegūta līdz šim ir neatsverama. Esam iemācījušās noteikt savu ideālo mērķa klientu, fokusēties uz rezultāta sasniegšanu un produktīvu darbošanos, pozicionēt savu pakalpojumu, saredzēt labākos sadarbības piedāvājumus, efektīvi tīklot, iepazīt daudz dažādas platformas, ko varam lietot ikdienas darbā.
Image removed.