Kļūt par BNI biedru bija viens no vieglākajiem lēmumiem manā uzņēmuma īpašnieka mūžā

311 000 €

Personiskas rekomendācijas ir vienīgais galdniecības uzņēmuma M-11 mārketinga kanāls mēbeļu izgatavošanai pēc individuāla pasūtījuma. 

Likumsakarīgi, arī mana nonākšana BNI bija personiska rekomendācija, kad mans paziņa aicināja apmeklēt BNI brokastis, lai iepazīstinātu ar jauniem potenciāli vērtīgiem kontaktiem un šo citādo biznesa tīklošanās konceptu. Kļūt par BNI Zapp biedru, bija viens no vieglākajiem un vērtīgākajiem lēmumiem, ko man kā uzņēmuma īpašniekam nācies izdarīt. 

Iknedēļas BNI brokastis un sistēma piešķir darba ikdienai tonizējošu ritmu un neļauj ieslīgt rutīnā, pazaudējoties sadzīves sīkumos. Tās motivē skatīties plašāk un meklēt virzienus, kā pilnveidot sevi un uzņēmējdarbību, jo iespējas šajā vidē ir teju neierobežotas. 

Ieteikumi, kurus saņemu BNI, ir augstvērtīgi un, laikam ejot, tie kļūst arvien trāpīgāki un interesantāki. Pateicoties Aiņa Briča (SIA Avalpina) ieteikumam, esam uzsākuši savu preču eksportu uz Vāciju, savukārt, Marts Ešenvalds iedomājās par par mani sarunā ar savu paziņu, kā rezultātā tieši mūsu rokām tapusi Dailes teātra bāra lete un mēbelējums. Šobrīd mana galvenā rūpe, plānojot darbus, ir laicīgi paziņot BNI grupā par tuvākajiem brīvajiem mēnešiem - biedri piemeklē iespējas noslogot mūsu ražošanas jaudas.

Jo labāk grupas biedri iepazīst mani un mana uzņēmuma darbības specifiku, jo labāk tie saskata daudzās iespējas sev apkārt, kur mēs varam būt noderīgi. Cenšos atdarīt ar to pašu, paturot prātā viņu biznesus un mērķa klientus, kad dodos savās ikdienas gaitās. Plānoju būt ilggadīgs un lepns BNI Zapp biedrs.