Lielākais skaistumkopšanas salons Vecrīgā, pateicoties BNI!

84 000 €

Savu lēmumu pievienoties BNI Vivaldi es pieņēmu 2019. gada rudenī, jo vēlējos mācīties un būt starp citiem aktīviem uzņēmējiem.

Kopš tā laika esmu būtiski paplašinājusi savu uzņēmējdarbību, nodibinājusi papildu biznesus, kā arī atvērusi lielāko skaistumkopšanas salonu Vecrīgā. Manā biznesā viena darījuma summa ir salīdzinoši neliela, taču tas netraucēja jau pirmajā BNI dalības gada laikā gūt papildu ienākumus no biedru ieteikumiem 20 000 eiro apmērā. Domāju, ka tas bija lielā mērā iespējams, jo arī pati darbojos ļoti aktīvi, tiekoties individuāli ar biedriem un iesakot tos, kā arī aicinot sev pazīstamus uzņēmējus viesos. Paspēju sniegt arī savu ieguldījumu BNI Vivaldi vadības komandas amatos, kur darbojos gan kā izaugsmes viceprezidente, gan arī kā grupas prezidente.

Šo piecu dalības gadu laikā esmu ieguvusi to, ko vēlējos un vēl vairāk. Mans mērķis ir līdz 2030. gadam izveidot un vadīt starptautisku skaistumkopšanas salonu tīklu, tāpēc ticu, ka vēl kādu laiku BNI turpinās būt manā ikdienā. 

Dalība organizācijā man ir ļoti daudz iemācījusi un likusi pārvarēt dažādas bailes, piemēram, bailes no publiskās runas. Esmu ieguvusi atpazīstamību gan sev, gan saviem uzņēmumiem, un kā vislielāko BNI sniegto vērtību es noteikti minētu satiktos cilvēkus, jaunus kontaktus un iespēju gūt plašu ieskatu dažādu uzņēmumu darbībā.

Tiem, kas apsver domu pievienoties BNI, es ieteiktu noteikti to izmēģināt! BNI apvieno ļoti dažādus cilvēkus un biznesus. Tādus cilvēkus, kas ir lemtspējīgi savos uzņēmumos – īpašniekus un vadītājus. Te var atrast ne tikai kontaktus un klientus, bet arī idejas, kopīgus projektus, biznesa partnerus un pat darbiniekus. Man nenāk prātā neviens pamatots iemesls, kāpēc nepievienoties BNI.