Mēs kopā mainām uzņēmējdarbības kultūru Latvijā

1 500 000 €

BNI pievienojos 2015. gada martā – pirmajā Latvijā notiekošajā informatīvajā sanāksmē, BNI Latvia izveidotājas Aigas Veckalnes aicināts, kurai ļoti uzticējos un vēl arvien uzticos. Manuprāt, šādu cilvēku iesaistīšanās kādas organizācijas izveidē ir pilnīgi pietiekama, lai saprastu, ka tā strādās ar labiem rezultātiem.

Šis gandrīz 7 gadus garais ceļojums man turpinās ar nemitīgu ceļu augšup. Esmu izbaudījis dalību BNI gan kā algots darbinieks, gan tagad ir iespēja to izbaudīt kā uzņēmuma vadītājam.

Vislielāko darījumu ieguvu, pateicoties uzņēmumam, kuram ir tādi paši mērķa klienti kā MONTEA, proti, no debitoru apdrošināšanas brokera, kas var ieteikt mūsu pakalpojumus saviem klientiem un otrādi.

Vislabāko rezultātu var sasniegt, efektīvi izmantojot individuālās tikšanās, kurās var detalizēti iepazīt otru cilvēku un rast kopējus saskarsmes punktus, kā arī saprast, kā varam viens otram palīdzēt. Man patīk, ka grupā vienu nozari pārstāv tikai viens uzņēmumam, līdz ar to var sīkāk iepazīt citas nozares un to izaicinājumus, tirgus situāciju un iespējas nopelnīt.

Darbojoties BNI, esmu apguvis un izkopis publiskās runas prasmes, kļuvis pārliecinātāks par savām vadītāja spējām, kā arī iemācījies saskatīt iespējas sniegt ieteikumus saviem uzticamākajiem grupas biedriem.

Grupā darbojas mērķtiecīgi, spējīgi un talantīgi cilvēki, kuri ir gatavi cits citam palīdzēt gan personīgi, gan arī uzņēmējdarbībā.

MONTEA INSURANCE BROKERS nosaukuma pamatā ir latīņu valodas vārds “Monte”, kas tulkojumā latviešu valodā nozīmē “Kalns”. Kalns simbolizē ceļu uz virsotnēm. Alpīnisti visaugstākās virsotnes iekaro komandā, izmantojot pareizo ekipējumu un nodrošinot vienam otru, lai mazinātu negadījumu risku. Alpīnistiem ir jāpielāgojas mainīgiem laika apstākļiem un jāatbalsta vienam otru arī grūtos brīžos. Es varu salīdzināt BNI Wagner komandu kā tādu kārtīgu alpīnistu brigādi, ar vienotiem mērķiem un vērtībām.

Mēs kopā mainām uzņēmējdarbības kultūru Latvijā un veicinām izpratni, ka sadarbība veido labākus rezultātus kā konkurence.