Naudīgi visos gadalaikos

82 000 €

Sākotnēji, paraugoties uz savu darba grafiku, nodomāju: „Tas nav domāts man. Kur tad vēl?” Bet pēc divu gadu dalības jāpiekrīt – BNI ir domāts aizņemtiem, bet mērķtiecīgiem cilvēkiem. Teju 20 gadus strādājot mārketingā un sabiedriskajās attiecībās, grūti iedomāties iedarbīgāku rīku par BNI.

BNI manai aģentūrai ir sniedzis ne tikai iespēju biznesam, bet arī kontaktus, kopā būšanu un stipra pleca izjūtu. Tas nav vienkārši plecs – tā ir vesela profesionāļu komanda, kas ieguvusi uzticību, jo BNI iestājas par uzticamiem un pārbaudītiem biedriem un kontaktiem.

Šajā laikā aģentūru JDP Integrated Communications ir izvēlējušies vairāk nekā 25 biedri, pasūtot komunikācijas auditus, integrētās mārketinga komunikācijas stratēģijas un saturu mājaslapām, blogiem, sociālo tīklu ierakstiem, reklāmām, zīmola stāstiem. BNI ir neatsverams papildu ienākumu avots aģentūras ikdienā. Lielākais gandarījums – to visu vērot darbībā. Vēl lielāks – vērot, kā BNI biedru bizness plaukst mūsu ieteikumu dēļ.

Pieņēmu arī izaicinājumu darboties BNI Vivaldi izaugsmes viceprezidentes amatā un ne mirkli to nenožēloju, jo esmu guvusi pieredzi strādāt jaudīgā komandā, rūpējoties par teju 90 biedru grupu un organizējot biznesa rītus 100 un vairāk cilvēkiem.

Kopā mēs esam spēks un naudīgi visos gadalaikos!