No vienkāršas konsultācijas pie kopīgiem projektiem

5 500 €

Par BNI uzzināju pateicoties pašizaugsmes programmai, kurā startēju ar ideju par milzu krāsojamo plakātu ZERO WASTE CITY. Mani uzrunāja programmas dalībniece ar teikumu, ka man noderētu paviesoties BNI, lai paceltu ‘’IEBER.LV’’ garšu feju valstību jaunā līmenī.

Tā arī sākas mans ceļš uz izaugsmi. Viesojos neklātienes rītā, pēc tam jau nākamajā klātienes rītā, turklāt bija iespēja saudzēt vidi un doties uz Siguldas pili kopā ar BNI biedru, kas jau pa ceļam varēja vairāk ieskicēt BNI priekšrocības un izaicinājumus. Pēc klātienes rīta, mana atziņa bija: ja BNI man dod makšķeri, tad es eju makšķerēt, un tā es kļuvu par biedru.

Man BNI patīk regulārās mācības un arī savu 4 minūšu apmācību programmu sagatavoju tieši par to, kā BNI man palīdzēja atrisināt problēmu, jo iepriekš neapzinājos, ka manu darījumu pamatā ir attiecības, savukārt darījumi ir attiecību blakusprodukti, kuri veidojas organiski, kad biznesu veido ar vēlmi palīdzēt citiem.

Drīz pēc pirmajiem mēnešiem grupā man piedāvāja kļūt par viesu sagaidītāju, bet pēc tam jau par pasākumu organizatoru, kas saskan ar manas uzņēmējdarbības mērķi - uzpildīt un baudīt prieku. Tieši saliedēšanas pasākumi ir viens no labākajiem veidiem, kā to paveikt.

Mana panākumu stāsta atslēga ir redzamība un atpazīstamība, ko nodrošina BNI logo. Iesaku to lietot ikvienam biedram. Piemēram, kad tiekas tiešsaistē, jāatceras fonā lietot BNI logo, jo tas atver plašākas iespējas uz darījumiem un ieteikumiem. Spilgts piemērs man ir ar BNI Segewold logo, kas sniedza iespēju no vienkāršas plānotas konsultācijas tikt pie 40 milzu krāsojamo plakātu ZERO WASTE CITY pasūtījuma.

Mana atziņa: BNI ir ceļš uz taviem panākumiem. Tikai ejot šo ceļu tu vari uzzināt, kurp tas tevi aizvedīs.