Otrais gads attaisnoja finansiālās cerības

125 000 €

Projektu nozarē jaunus klientus vienmēr esmu ieguvusi pateicoties ieteikumiem, kad cilvēkiem ar idejām mani rekomendējuši klienti, sadarbības partneri, bijušie kolēģi. Tā kā BNI ieteikumu mārketings pilnībā atbilst manai uzņēmējdarbības jomai, nolēmu pamēģināt, vairāk gan uzsvaru liekot uz vēlmi attīstīt komunikācijas prasmes tīklošanas pasākumos. Necerēju uz regulāriem ieteikumiem iknedēļu un iknedēļas “Paldies par biznesu”, jo mani interesē lieli un sarežģīti projekti, kuros ES fondu konsultants ir patiešām nepieciešams. Biju gatava gaidīt savu labo projektu.

Pirmā gada beigās biju pateikusi paldies par 26’000 EUR, t.i., mazāk nekā bija cerēts, bet otrais gads attaisnoja finansiālās cerības – ar BNI palīdzību iegūtais apgrozījums pārsniedzis 70 tūkstošu eiro slieksni.

Par lielāko darījumu man jāpateicas apdrošināšanas brokeru kompānijas pārstāvim, kas uzaicināja uz BNI rītu savu klientu. Šis viesis, ar ko iepriekš bijām pazīstami un arī sadarbojušies, pēc tikšanās ieteica mani saviem paziņām, un ieguvu tieši tādu darījumu, kādu sagaidīju no BNI, un Rīgā būs vēl viena jauna ražotne, kuras izveidei piesaistīts ES Struktūrfondu finansējums!