Par BNI uzzināju ģimenes vakariņās

2 000 000 €

BNI pievienojos 2017.gada nogalē brīdī, kad aktīvi meklēju kādu biznesa organizāciju, ar kuras palīdzību attīstītu gan uzņēmumu, gan pats sevi. Par BNI uzzināju no mammas, kurai par to bija pastāstījusi draudzene. Sazinājos un pēc diviem apmeklējumiem man bija skaidrs, ka būšu te uz palikšanu.

Pusotra gada laikā esmu saņēmis aptuveni 40 ieteikumus. Mans šobrīd lielākais BNI darījums 34‘000 EUR nāca no grupas biedra, kuram pieder mežs. Viņš pat nelasīja līgumu, tikai teica, ka man pilnībā uzticas un paļaujas, ka viss būs kārtībā. Tikmēr uzticība turpina pieaugt, un šobrīd procesā ir vairākas reizes lielāks darījums ar citas BNI grupas biedru.

Jau pirmajā darbības gadā saņēmu aptuveni 100‘000 EUR darījumos, kas sastādīja aptuveni 15% no uzņēmuma apgrozījuma. Otrajā gadā plānoju, ka aptuveni 40% darījumu būs no BNI.

Atslēga visam, protams, ir 1 pret 1 tikšanās, kurās es detalizēti biedriem izstāstu par savu pakalpojumu vai uzklausu viņus. Pēc tām gandrīz vienmēr seko kāds ieteikums. Pašreiz arī vadu sadarbības komandu, kura pamazām sāk kļūt par labu ieteikumu avotu visiem grupas biedriem.

Personīgais ieguvums šeit noteikti ir plašais kontaktu loks. Gandrīz vienmēr, kad sadzirdu kādu problēmu vai izaicinājumu no apkārtējiem, man ir profesionāļa vizītkarte, kas var šo lietu atrisināt.

BNI man ir kā sports - tas ir interesants un veselīgs veids, kā attīstīt biznesu, procesā palīdzot citiem un, pats labākais, ka ir arī izmērāms rezultāts. Ikmēneša individuālā biedru snieguma atskaite man ir kā augstākās līgas sporta komandas reitinga tabula, un nav citu variantu, ka vienmēr būt starp labākajiem.

Mūsu grupā ir kaut kāda maģiska atmosfēra, kas it kā ir ļoti formāla un lietišķa, tai pat laikā, nepiespiesta un jautra. Bieži dažādās organizācijās ir sava veida „savējo sistēma un vide“, kurā no malas ir ļoti sarežģīti ienākt un kļūt par „savējo“. Vivaldi ir gluži pretēji – šeit pat viskautrīgākais flegmatiķis var kļūt par ģimenes locekli, ja tikai nepretojas procesam un ir gatavs pārmaiņām.

Pašreiz uzskatu, ka es vienmēr būšu BNI. Visādi var dzīvē notikt, bet es šeit esmu, lai skrietu maratonu, nevis sprintu. Kādu dienu vēlos kļūt par BNI grupas direktoru.