Paveikties var arī trīsreiz jeb viss ir, kā uz to paskatās

176 000 €

Pievienoties BNI mani motivēja vajadzība mainīties. Paveicās, ka pazinu vienu no biedriem, kurš uzaicināja uz grupas rīta tikšanos. Piedzīvotais patika un iedvesmoja, lai gan arī pirms kļūt par BNI biedriem, mēs bijām atvērti un strādājām ar dažiem partnerim uz savstarpējās palīdzības un atbalsta principiem. Rīta gaitā uzzināju, ka šim principam ir arī nosaukums – “Givers Gain”, un viss salikās pa plauktiem, kā mēdz teikt.

Man pamatīgi paveicās otrreiz jau īsi pēc iestāšanās, jo saņēmu piedāvājumu, no kura nebija iespējams atteikties – kļūt par grupas prezidentu. Neapšaubāmi viens no interesantākajiem izaicinājumiem manā dzīvē. Daudz sevi pilnveidoju šajā procesā: savu kalendāru optimizēju, pavisam citā līmenī pacēlu publiskās uzstāšanās prasmes. Šobrīd varu ar pilnu pārliecību teikt, ka harizma un līderība tomēr ir prasmes, nevis iedzimts talants un, ja pie tā strādā, rezultāts būs. Viss, kas nepieciešams, vide, kurā to darīt.

Vispirms es sapratu, ka būt prezidentam vai arī vienkārši parastam BNI biedram nozīmē būt darītājam, nevis skatītājam. Uzņemties atbildību, rādīt piemēru citiem, dalīties ar ieteikumiem, palīdzēt tikt līdz rezultātam citiem kolēģiem. Un tad pienāk brīdis, kad Givers Gain princips sāk strādāt uz tevi, un tu vari sagaidīt unikālas iespējas un realizēt savus trakākos sapņus un projektus.

Paveicās arī trešo reizi ar jauno realitāti, kura mēs visi esam. Tiešsaistes dzīves režīms pilnībā atver acis uz to, ka mūsdienu pasaule ir viens veselums, kurā nav robežu, un daļa no tās ir arī BNI, kas pilns ar atvērtiem cilvēkiem - gataviem viens otram palīdzēt, dot ieteikumus, atbalstīt.

Katram ieteikšu iziet šo skolu, katram ieteikšu būt gatavam satikt tik daudz interesantus cilvēkus, katram novēlēšu nebeidzamas iespējas un pozitīvu, atbalstošu vidi. Lai tas notiktu, aicinu pieņemt Givers Gain principu par dzīves stilu!