Pilnīgā Wagnerā

927 000 €

Ja man būtu jāsaka tagad, tad visvairāk novērtēju izveidoto motoklubu, labus draugus ar kuriem kopā baudīt kausu vēsa alus vasarā, sanākt ik pa laikam kopā uz kādu draudzīgu kāršu spēli vai arī izdejoties pēc sirds patikas un līdz slapjai mugurai kādā no kopīgajiem pasākumiem. Priekš manis tā ir īstā dzīves garša, jo ne jau darbu mēs atceramies, kad paiet gadi – atceramies labi pavadītu laiku ar īstajiem cilvēkiem. Tieši par tādiem uzskatu savus BNI Wagner grupas biedrus. Ir jau visādi, kāds nāk, un kāds iet, bet ir tie daži, pie kuriem turies, un kurus esi gatavs atbalstīt, lai tur lūst vai plīst. Nevaru nepieminēt Solvitu, Juri un abus Ērikus -visi ar plašu sirdi un līdzīgiem dzīves uzskatiem.

Pievēršoties biznesa tēmai, lielākais ieteikums bija lūgums apsekot kādu objektu Vecrīgā, kur īpašniekam vajadzēja situācijas novērtējumu un padomu, kā labāk atrisināt to vai citu lietu. Protams, tas noveda pie tā, ka arī darīšana tika uzticēta man, un sākotnēji plānotie nelielie 20-30 tūkstošu EUR vērtie uzlabojumi pamazām izvērtās par visai nopietnu viesnīcas iekštelpu remontu pusgada garumā ar kopējo tāmi, kas desmitkārt pārsniedza sākotnēji plānoto. Te būtu īsti vietā teiciens: “Apetīte rodas ēdot”.

Īpaši novērtēju BNI vidi laikā, kad nonācām nesaskaņās ar pasūtītāju par dažiem sadarbības momentiem. Līdzšinējā dzīves pieredze vēstīja, ka nekas labs nav gaidāms, taču iesaistījās mans ieteicējs, un tieši viņa stingrais mugurkauls un atbalsts šajā situācijā ļāva ne tikai saņemt godīgi nopelnīto, bet atrisināt visu situāciju, ļaujot sadarbību turpināt līdz pat objekta pilnīgai pabeigšanai.

Varu ar pārliecību teikt, ka vairāk kā 90% ieteikumu saņemu no savas sadarbības komandas, t.i. tuvo nozaru pārstāvjiem. Dalība “lielajā” starpgrupu sadarbības komandā pagaidām nav vainagojusies ar vērā ņemamiem darījumiem, taču nešaubos, ka pienāks arī tāda diena, jo 1-2-1 tikšanās ar citu grupu biedriem ir, bija un būs. Tātad, būs arī ieteikumi un darījumi. Tā strādā BNI, tā strādā attiecības – pazīšanās, uzticēšanās un personīgas atsauksmes.

Patīk vērot cilvēkus, viņu reakciju uz dažādām situācijām, rīcību, domu gaitu, un līdz ar to arī analizēt savu un apkārtējo reakciju uz tām vai citām izpausmēm. Tas paver visplašākās iespējas slīpēt prasmes cilvēku psiholoģijā, mācīties no citiem. BNI teju nekad nav garlaicīgi un vienmēr ir vieta personīgajai izaugsmei. Esmu piekritis būt par savas grupas prezidentu, domāju, tas būs liels lēciens uz priekšu manās publiskās runas prasmēs un līderībā. Pēc gada būšu gatavs komentēt rezultātus. Bet līdz tam – pilnīgā Wāgnerā tik uz priekšu!