Puķkopība II

826 000 €

Mans stāsts sākās ar grāmatu Puķkopība II, 1971. gada izdevums. Tolaik man bija vien 12 gadu, un jau tad es sapratu, ka mērķtiecīgi veidošu karjeru dārzkopības virzienā, proti, izglītība Bulduru skolā, pēc tam Jelgavā un paralēli darbs Nacionālajā Botāniskajā dārzā. Jau tad man šķita, ka esmu sasniegusi noteiktu virsotni, bet, pateicoties manai nemitīgajai enerģijai un aizrautībai ar šo profesiju, mani vienmēr pamanījuši īstie cilvēki, ar kuriem esmu pratusi radīt unikālas sadarbības un sasniegusi vēl lieliskākus rezultātus, jo savu darbu vienmēr daru no sirds.

Nolēmu kļūt par BNI biedru, jo šīs organizācijas pamatā saskatīju vērtības, tradīcijas, kā arī noteiktu disciplīnu, kas rezonēja ar manām vērtībām un principiem. Esmu par nemitīgu sevis pilnveidošanu un izaugsmi, kas pamatā ļoti saskan ar BNI. Ar grupas biedru palīdzību es attīstos ik nedēļu un dažreiz tas ir tikai piliens, milimetrs vai viens vārds no saviem grupas biedriem, kas palīdz radīt pabeigtu puzles bildi. Mans fokuss nekad nav bijis vērsts uz materiālām vērtībām, vairāk fokusējos uz attiecībām un sirsnīgām lietām, jo tajā brīdī, kad esi patiess un gatavs izaugsmei, labklājība un peļņa atnāk pati. 

Mans lielākais ieguvums no dalības BNI ir mani grupas biedri, jo kopīgiem spēkiem spējam radīt ne tikai biznesu, bet arī draudzīgu atmosfēru, lai ilgtermiņā labi pavadītu laiku un palīdzētu cits citam.

BNI es augsti vērtēju savstarpējās attiecības, attīstību, biznesu, kā arī lielus izaicinājums un projektus, it īpaši šobrīd, kad uzņēmums LABIE KOKI ir kārtējā straujākas attīstības stadijā, un arī mana komanda vēlās augt un sasniegt vairāk. BNI ir vide, kurā jūti, ka esi blakus augstākā līmeņa vadītājiem, jo apzinies, ka vari atrisināt jebkādu problēmu, rast atbildes uz dažādiem jautājumiem un tādējādi vieglāk pieņemt lēmumus savā uzņēmumā. Esot BNI organizācijā, es neredzu iespēju robežas, gluži kā ar feju krustmātes nūjiņu, ko atliek vien pavicināt. Tikai muskulim arī jābūt, lai vicinātu...

Ja disciplīna un laba kompānija biznesa mērcē ir Tava izvēle pie ''zviedru galda'', tad droši nāc un pievienojies!