Šodien paveikšu to, ko citi nevēlas darīt, lai rīt varētu atļauties, ko citi nespēj!

130 000 €

Liktenīgo zvanu no Solvitas Kvites-Beltes saņēmu 2019. gadā. Toreiz tas šķita ikdienišķs, bet sarunas gaitā viņa man nedaudz pastāstīja par BNI, pieminot arī ieguvumus no dalības šajā organizācijā pašas biznesam un uzaicinot arī mani paciemoties. Tā pagāja gads, kurā dzīvoju ar domu nākt vai nenākt ciemos, jo katru reizi bija svarīgākas lietas, ko darīt. Tomēr liktenis lēma un salika visu pa savām vietām, jo kādā pasākumā satiku vienu biedru no BNI Haberland grupas, un kopš tā laika esmu kļuvis par dalībnieku šajā organizācijā.

Pievienoties mani motivēja plašās iespējas un arī jauni izaicinājumi. Kā nekā savos 20 gados devos trakā piedzīvojumā, kas pārvērtās piecos Kanādā aizvadītos gados! Dzīvojot svešumā, sapņoju atgriezties Latvijā, izveidot uzņēmumu ar Ziemeļamerikas biznesa piegaršu un pelnīt Kanādas algu tepat dzimtenē.

Šobrīd mans bizness transformējas jaunos, iepriekš neredzētos virzienos. Esmu izveidojis inovatīvāko privātmāju projektēšanas biroju Latvijā, un attīstība turpinās uz vēl jaunām virsotnēm. Tagad mērķējam uz Baltiju, un kas zina, kur tālāk. Esam ieguvuši klientus, kurus tā vienkārši uz ielas noteikti nesatiktu, un tas viss pateicoties citu BNI biedru ieteikumiem. Kādu vakaru saņēmu zvanu no grupas biedres Ievas Zabrauskas-Gailītes ar jautājumu: ‘’Sveiks! Rimi Latvija ir nepieciešams arhitekts kādas ieceres realizācijai. Vai nevēlies piedalīties?” Protams - jauns izaicinājums, kā var atteikties?! Pagāja salīdzinoši neilgs brīdis, un nu jau veiksmīgi realizēti jau 25 projekti. Vēl aizvien turpinām skaitīt!

BNI platforma un tās piedāvātās iespējas palīdzēja sasniegt mūsu augsto inovāciju līmeni projektēšanā, jo esam vienīgie, kas savā ikdienā ir integrējuši BIM projektēšanu kopā ar virtuālo realitāti. Turpinām attīstīt arvien jaunus produktus un strādāt arī pie eksporta tirgu apgūšanas. Esam piesaistījuši lielu pastāvīgu sadarbības partneri un nostiprinājuši savu reputāciju kā kompetents un profesionāls uzņēmums. Apzinos, ka šādi rezultāti būtu grūti sasniedzami ārpus organizācijas tik īsā laikā. Dalības laikā esmu izveidojis siltas attiecības ar daudziem biedriem un noteikti zinu lielāko uzņēmēju kontaktu lielveikalu pasaulē - BNI!

Šodien spējam realizēt to, ko nav gatavi uzņemties citi. Šīs inovācijas attīstīšanas procesā vienas dienas laikā spēju konsultēties ar uzņēmējiem Peru, Vācijā, Polijā un citās valstīs, un to visu paveicu, būdams ērtā krēslā birojā vai mājās! Mans moto, kam sekoju: “Šodien paveikšu to, ko citi nevēlas darīt, lai rīt varētu atļauties, ko citi nespēj.