Tās ir jaunas iespējas, jauni klienti un vairāk pārdotu pērļu rotu!

14 000 €

         Sākumā tā bija ziņkārība, bet no pirmā acu skatiena mīlestība vēl neradās... Otrajā viesošanās reizē radās hipotēze - ko es varētu vēlēties? Tad radās intriga izmantot iespēju un pārbaudīt šo hipotēzi - vai BNI biedri spēs man palīdzēt sarunāt Pērļu Meistarklases uzņēmumu darbiniekiem un saviem paziņām.

         Trīs gadu laikā, esot BNI Zapp kolektīvā, droši varu apgalvot, ka šeit ir iespējams radīt jaunu ienākumu plūsmu. Katru gadu 1 ieguldītais Eiro biedru naudā manas ģimenes biznesam atnes 14 Eiro. Tas ir papildus pērļu rotu e-veikalam un tiešajai pārdošanai bez starpnieku palīdzības.

         Mūsu uzņēmums tagad ne tikai realizē pašu gatavotas pērļu rotas, bet ar BNI biedru palīdzību aktīvi piedalās sabiedrības izglītošanā. Mēs iemācam, kā atšķirt īstas pērles no mākslīgām, kādi ir 7 pērļu vērtības faktori, kā arī kādas pērles piestāv dažādiem dāmu tipiem.

         Taču lielākais ieguvums ir viens no jaunajiem paradumiem, kurš izveidojās, jau BNI pirmajā dalības gadā - domāt par saviem biedriem un censties viņiem palīdzēt iegūt jaunus darījumus. Motivācijai ir izšķiroša nozīme ne tāpēc, ka no darījuma es iegūšu materiālu labumu, bet gan tāpēc, ka tā ir pareizi!

Tās ir jaunas iespējas, jauni klienti un vairāk pārdotu pērļu rotu!