Traktoru dāmas stāsts

50 000 €

Ar BNI mani saista vēsturiska pieredze, kas nāk vēl no laikiem, kad strādāju uzņēmumā ‘’Primekss’’ un aizvietoju savu kolēģi Gintu Ērmani BNI rītos. Tieši pateicoties šai aizvietošanas pieredzei esmu krustmāmiņa divām ļoti aktīvām un vērtīgām BNI dāmām: Sigitai Keišai un Hellai Milbertai-Holmai, jo savulaik biju tā, kas 2017. gadā viņas uzaicināja uz vienu no BNI pasākumiem jaunajā bibliotēkas ēkā. Ar savu iesaisti, gan aizvietojot Gintu viņa prombūtnē, gan uzaicinot Sigitu un Hellu viesos, palīdzēju kolēģim sasniegt attiecīgos kvalitātes izpildes rādītājus BNI grupā, kas viņam bija svarīgi.

Šobrīd jau pati esmu pilntiesīgs BNI biedrs. Esmu unikāla, jo Zapp grupā veiksmīgi pārstāvu sava vīra Andra Blāķa uzņēmumu ‘’Lattrack’’, kas nodarbojas ar meža un dārza tehnikas tirdzniecību. Pateicoties manai aktivitātei un regulārām 1-2-1 tikšanām ar savas un arī citu grupu biedriem, kurās reizēm mēdzu pieaicināt sarunās arī vīru, ir izveidojusies regulāra sadarbība ar citas BNI grupas biedra Ievas Jonsones pārstāvēto Zviedrijas uzņēmumu ‘’Sit Right’’, kas nodarbojas ar satvērējkausu ražošanu un lieliski papildina mūsu uzņēmuma sortimentu. Līdz šim ‘’Lattrack’’ savā sortimentā turēja cita zīmola satvērējkausus, taču, kopš iepazīšanās ar Ievu, sortimenta, kā arī citu sadarbības nosacījumu izvērtēšanas, esam uzsākuši sadarbību un esam pozitīvi pārsteigti par viņas uzņēmuma ražotās produkcijas kvalitāti. Pārsteidzošais šajā stāstā ir tas, ka nozare, kurā darbojamies, ir gana šaura, un, esot tajā, tev šķiet, ka visi spēlētāji, ieskaitot tevi, viens otru zina un pazīst. Taču kārtējo reizi dzīve pierādīja, ka mēs nezinām to, ko nezinām, tāpēc tīklošanās un sarunas ar citiem cilvēkiem ir viens no veidiem, kā paplašināt savu redzesloku. Sadarbība starp ‘’Sit Right’’ un ‘’Lattrack’’ nebija izveidojusies, jo mēs bijām neredzami viens otram. Tagad tas ir labots, un kā to mīl definēt Ieva Jonsone: “That’s a match made in heaven!” (angl. – Tā ir savienība, kas kaldināta debesīs!)

Pateicoties manai dalībai BNI, uzņēmums noteikti ir ieguvis lielāku atpazīstamību, un ir pilnveidots mūsu piedāvātais sortiments. Esam piesaistījuši LIAA eksporta veicināšanas atbalstu. Īpaši novērtējam to, ka BNI piedāvā biedriem vairākas tīklošanās platformas paralēli ierastajiem grupu rītiem – mūsu biznesa attīstībai palīdz arī tīklošanās ar citu BNI Latvija grupu biedriem Agro alianses formātā, būvniekiem paredzētos pasākumos un citos starpgrupu tīklošanās pasākumos.