Vai iestāšanās BNI palīdz kļūt par valsts prezidentu vai Dubaijas rezidentu?

925 000 €

BNI organizācijai pievienojos 2020. gada sākumā. Jau no pirmās dienas mani apbūra cilvēki apkārt, entuziasms atbalstīt, palīdzēt, ieteikt. Šajā laikā ir bijušas daudzas aizraujošas tikšanās, telefona zvani, un pat brīdī, kad šķiet, ka pasaulē nav iespējams risinājums, BNI biedri sadodas rokās un to rod. 

Vai iestāšanās fakts BNI pats no sevis palīdz pārvarēt krīzes, uzbūvēt jaunus biznesus, atvērt nebijušus tirgus, nopelnīt miljonus un kļūt par valsts prezidentu vai Dubaijas rezidentu? Noteikti nē. Nē, ja pats aktīvi nedarbojies, netver BNI platformas sniegtās iespējas, neizmanto pavērtās durvis vai pat tikai logu spraugas, pa kurām tikt līdz savam mērķim. BNI sniedz iespējas. Biedru izvēle ir tās izmantot vai nē. Tieši tik vienkārši.

Man un “RAMINATRANS” nav viena noteikta panākumu stāsta, viena izteikta iegūta jauna liela klienta, nav viena liela darījuma. Mums tas ir daudzu mazu uzvaru kopums, mēs pie tām neapstājamies un ejam tikai uz priekšu. Ar lielāko prieku dalāmies ar mūsu zināšanām, ieteikumiem un kontaktiem. Palīdzam mūsu klientiem un biedriem nopelnīt naudu. Un tas viss kā pozitīvs bumerangs nāk atpakaļ.

Viens no maniem uzstādījumiem, pēc kā vados ikdienā - esi kopā ar tiem, kas tavā priekšā izvērš diskusijas, met izaicinājumus, uzdod jautājums un tev klāt neesot - tevi aizstāv, uzslavē, par tevi krīt un ceļas. Tāda ir BNI profesionāļu komanda. Katra tikšanās nozīmē jaunas zināšanas, citu skatījumu uz ierasto ikdienu, raisa jautājumus un motivē doties uz priekšu. Katra tikšanās ir neizmērojamu kontaktu un iespēju laiks, kas tikai jāķer un jārealizē.

Ikdienā esmu Latvijā aizsācis BNI biedru moto interešu kluba kustību. Ceļojumi, sarunas, adrenalīns, draudzība, negulētas naktis, daudz nobrauktu kilometru, prieks dienas sākumā un dažreiz liels nogurums dienas beigās, benzīna smarža, motoru skaņa un gājēju atskatīšanās. Tas raksturo dalību mūsu moto braucēju pulkā. Esam kopā mērojuši ne tikai Baltijas ceļus, bet izbaudījuši teju 5000 km braucienu no Spānijas līdz Latvijai. Savukārt ikdienā starp dalībniekiem risinām vienu no sarežģītākajiem jautājumiem - kur būs mūsu nākamais ceļojums, kas būs galamērķis un kad izbraucam. Un paralēli tam visam savstarpēji tiek sasniegtas virsotnes biznesa izaicinājumos.

Vai ar šo es aicinu kļūt par BNI Latvija biedru? Ja augstāk minētais neuzrunāja, tad BNI nav domāts jums. Bet, ja radās vēlme to izbaudīt, tiekamies BNI biznesa brokastīs un sākam kopā būvēt mūsu uzvaras un panākumu stāstus. Jo "Equal kids always play together! :)"