Veiksmes nav, ir tikai neatlaidīgs darbs!

3 613 000 €

Cilvēki mēdz teikt, ka man veicas. Uz to varu atbildēt, ka pēc veiksmes tas izskatās tikai no malas, taču patiesībā tas viss ir mērķtiecīga un neatlaidīga darba rezultāts. Jebkuram biznesam ir iespēja atrasties “īstajā vietā un īstajā laikā”, bet tas nenotiek pats no sevis. Ir jānosprauž pareizie mērķi, jāiegulda neatlaidīgs un disciplinēts darbs, nepārtraukti ieguldot izaugsmē, lai ambīcijas nepārsniegtu iespējas.

BNI organizācija noteikti ir pareizā vieta, kur atrasties ikvienam uzticamam biznesam, kas vēlas attīstīties un gūt panākumus. Pirmkārt mani vilina organizācijas koncepts - reizi nedēļā tikties agri no rīta un jaudīgi iesākt dienu, jo man patīk sevi disciplinēt un izraut no komforta zonas, un jo sevišķi kopā ar citiem līdzīgi domājošiem uzņēmējiem. Pēc pirmās viesošanās grupas rītā saņēmu tik jaudīgu enerģijas lādiņu, ka nebija divu domu un zināju - vēlos šeit atgriezties!

Otrs svarīgākais ieguvums ir uzticami un atbildīgi biznesa partneri. BNI iekšējās ētikas kodekss un disciplīna ir lielisks filtrs, kas atsijā uzticamos biedrus un palīdz veidot stabilas, uz atbildību balstītas sadarbības.

Lēmums būt aktīvam BNI biedram noteikti ir bijis pareizs, jo jau pirmā gada laikā iepazinos ar aptuveni simts iedvesmojošiem uzņēmējiem, ar kuriem lieliski esam pavadījuši laiku kopā gan profesionālās sarunās, gan atpūtā un dažādos hobijos.