Velns slēpjas detaļās!

181 000 €

Mana lielākā motivācija, kāpēc es pievienojos BNI, bija “GIVERS GAIN” vērtība un uztvere! No teiciena “Dots devējam atdodas”, tieši tā arī biznesā – palīdzēt ar biznesa ieteikumiem citiem un tikai tad saņemt atpakaļ. Tas, kurš šo dzīves uztveri padarījis par ikdienu noteikti sapratīs, cik lielu ieguvumu mēs, kā cilvēki saņemam no šīs domāšanas.

Bija skaidrs viens - BNI ir vide, kur uzņēmumiem augt un attīstīties! Varu droši apgalvot, ka Firmas.lv, kā uzņēmums ir kļuvis atpazīstamāks uzņēmēju vidē.  Tā plašās iespējas un pakalpojumi, tiek izmantoti arvien aktīvāk. Gribu uzsvērt, ka tieši mainīgajos laikos uzņēmējdarbībā un biznesa vidē, Firmas.lv ir palīdzējušas neskaitāmiem uzņēmumiem neiekrist negodīgu censoņu lamatās. Par to man pašam ir liels prieks, kā arī milzīgu gandarījumu sniedz gan klientu, gan līdzbiedru pozitīvās atsauksmes par manis sniegto pakalpojumu.

Interesanti ir arī tas, ka lielākais biznesa pieaugums no darbošanās BNI ir tieši trešajā dalības gadā! Dotā brīža situācija raksturojama šādi: “Zvana man līdz šim nepazīstami uzņēmēji un aicina izstāstīt par manis pārstāvētā uzņēmuma pakalpojumiem.”  Līdz ar to varu apgalvot, ka BNI organizācijas funkcijas strādā ļoti labi un informācija pati sevi noved pie potenciālajiem klientiem.              

Pateicoties BNI universitātes pieejamajiem materiāliem un mācībām esmu iemācījies pievērst uzmanību tieši mazākajām detaļām, kuras ietekmē biznesa izaugsmi, attiecības ar biznesa partneriem, darba kolēģiem un mērķiem - jā, “velns slēpjās detaļās” un tieši mērķu izvirzīšanā, kā arī realizēšanā detaļas spēlē vislielāko lomu!          

Lielākais panākums BNI dalības laikā, ar kuru tiktiešām lepojos ir kontaktu nodibināšana ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID), ko pirms tam vairāku gadu garumā nebija izdevies realizēt. Tika veikti vairāki mēģinājumi uzrunāt, taču īsti neviens neieklausījās nepeiciešamībā palīdzēt uzlabot informāciju par uzņēmumu un uzņēmējiem. Pateicoties BNI, nereālais kļuva reāls! Vien nieka 3 mēnešu laikā, mēs spējām atrast “zelta pavedienu”, lai mūsu iepriekšējie gadu pūliņi, kļūtu par realitāti. Un, protams, biznesam tas deva pienesumu apmēram 50'000 eiro apmērā! Lūk BNI spēks un jauda!

Vēlaties būt īstajā vietā un laikā? BNI palīdzēs tur nokļūt!