Vienmēr var vēl labāk, vai ne?

300 000 €

Mana BNI ceļojuma sākums bija negaidīta tikšanās ar Hellu Milbretu Holmu, kas uzaicināja mani paviesoties kādas grupas rītā. Toreiz neatradu laiku apmeklēt šo tikšanos, taču pēc neilga laika saņēmu vēl vienu uzaicinājumu no uzņēmuma “Vanilla Travel’’ pārstāves Ingas Kavacas. Tajā brīdī aizdomājos, ja jau divi cilvēki mani aicina, tad jādodas vien paskatīties. Izlēmu apmeklēt divu grupu tikšanās un izvēlējos piebiedroties BNI Vivaldi. Pievienoties biedriem mani sākotnēji visvairāk motivēja grupas tikšanās rītā valdošā pozitīvā enerģija un patīkami pārsteidza tik daudz smaidīgu seju agrā rītā.

Sākumā, kad pievienojos BNI, biju visai pieticīga attiecībā uz biznesu, ko potenciāli varētu saņemt un arī sniegt citiem. Šobrīd jau daudzkārt esmu pārsniegusi to, ko sākotnēji biju minējusi kandidāta pieteikuma formā, kas pievienojoties jāaizpilda visiem jaunajiem biedriem. Kamēr neesi pievienojies BNI, nemaz nevar iedomāties, kādas durvis tas var atvērt. Jāsaka, ka dalība organizācijā pavēra ne tikai daudzas durvis, bet atvēra arī man acis par to, kā citi uzņēmēji redz manu biznesu un cik daudz patiesībā par to zina. Iegūtā informācija ir likusi man saprast, ka jāmaina veids, kā pastāstīt, ar ko nodarbojas manis pārstāvētais bizness. Lai arī tirgū esam jau vairāk nekā 26 gadus, izrādās, ka potenciālie sadarbības partneri un klienti par “Veselības centru 4’’ tomēr zina pārāk maz, jo esam liels uzņēmums un pakalpojumu klāsts ir patiešām plašs. Darbojoties BNI, esmu iemācījusies arī 30 sekunžu laikā pateikt galveno par savu uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem. Tāpat arī trenēju savu darbinieku komandu spēt 30 sekunžu laikā prezentēt sevi un uzņēmumu, kas ir ļoti vērtīga un nepieciešama prasme ikvienam. Ar visiem šiem iegūtajiem palīginstrumentiem dalības laikā esmu ievērojami cēlusi “Veselības centrs 4” atpazīstamību. Pateicoties BNI, ikdienā vēl vairāk pievēršos savām un arī mana uzņēmuma pamatvērtībām. Īpaši uzsveru ‘dots devējam atdodas’ principu, kas nu jau iesakņojies ne tikai manī, bet pavisam organiski iekļaujas arī manā uzņēmumā. Esmu veiksmīgi pārvarējusi arī sākotnējo izaicinājumu celties agri no rītiem, lai piedalīties grupas tikšanās reizēs. Disciplīna man piemita jau iepriekš, bet vienmēr jau var būt vēl labāk, vai ne?

Šajā laikā BNI esmu ieguvusi ne tikai vērtīgas zināšanas, bet nodibinājusi arī ciešas biznesa attiecības un pat izveidojusi draudzības. Biedru vidū esmu satikusi patiešām brīnišķīgus cilvēkus, veiksmīgus uzņēmējus un uzticamus sadarbības partnerus. Man ir ļoti svarīgi, lai varu uzticēties saviem biznesa partneriem un vēlāk nenāktos vilties, tāpēc uztveru BNI kā uzticamu kvalitātes zīmi. Visiem zināms, ka organizācijas biedri pret katru ieteikumu un kontaktu izturas ar lielu atbildību. Tādēļ jūtos lepna būt šādu cilvēku vidū, jo ar BNI biedriem kopā var gan ražīgi pastrādāt, gan arī kopīgi baudīt dzīves skaistos mirkļus un svinēt nozīmīgos sasniegumus. Katrs cilvēks, kuru iepazīstam, mums var iemācīt kaut ko jaunu. Uzskatu, ka BNI ir mana iespēja vairāk iepazīt gan biznesu, gan arī cilvēkus. Dzīvē visi meklē līdzsvaru starp darbu un atpūtu, tādēļ patiesi novērtēju organizācijas sniegto iespēju apvienot darbu ar patīkamu atpūtu un vērtīgu komunikāciju.